2018/19 Şampiyonlar Ligi'ne Doğrudan Katılacak Takımlar Belli Oldu! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018/19 Şampiyonlar Ligi'ne Doğrudan Katılacak Takımlar Belli Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir grup oluşursa, kan alırlar kamil kan.

Alnitak Alnilam Mintaka
Maçları bu şekilde seyrederiz
s-08c10cf98a8e53e10dc4894ce36d06fa98e0adff.jpg

1.torbadan loko gelmiyorsa real gelsin direkt bayern gelirse schalkenin gelme şansı kalmaz olmaz o, psg gelirse de monaco falan gelemez o da olmaz.

İngiliz takımları arasında da tercihim united.

Makas çok açık. Eskiden 2.- 3.torbada zayıf takımlar olabiliyordu ama artık yok. Sebebi ise 16 takımın 4 büyük ligden olması. Bunlara Fransa'dan PSG,Monaco,Lyon gibi takımlar da eklediğinde 19 takım yapıyor.

Bu takımların gelirleri diğer liglerden çok ciddi fazla. Rakip seçmek bile zor şu durumda. Bu yüzden ben Barça'nın gelmesini istiyorum. Sebebi de malum Messi'nin hiç TR'ye gelmemesi. Onu burada izlemek istiyorum artık.

Kolay takim yok ama bjk nasil monaco , porto , napoli ve leipzig i deplasmanda tarumar etti ?

Bize bu takimlardan gelir de yenilirsek bir bjk kadar olamadik mi diyecegiz

Acikcasi bayern gelir de 5 yersek uzulmem ama yukarida saydiklarimdan biri gelir de 4 puan alamazsak 2 macta , o zaman kura sansi bahanesi de yok olur gider

5 buyuk ligden takım gelmezse çok iyi kura olur

1
lokomotif

2
shaktar
benfica
porto

3
kiev
salzburg
cska
psv

bizim dişimize göre rakipler en az 2 torbadan bunları cekmeliyiz

Pardon üstad ben yanlış anladım haklısın , tek tek alma olursa sen gör sıkıntıyı. Bein tek maç 50 tl satar arada bi alıp artık

Bein alırsa fiyatlar tavan olacak zaten. Dolar kuru yüzünden ön eleme maçları bile son dakika zar-zor alındı.

Alırlar bir şekilde ama dediğin gibi fiyatlar çok fena olacak. Bu fiyatlara bein almak delilik.

ıp tv alın kapatın digiyi zerre haketmiyorlar lig için fahiş rakamlar istiyorlar zaten cl içinde ek para isteyecekler , bu kadar sessiz olduklarına göre.

ıp tv alın kapatın digiyi zerre haketmiyorlar lig için fahiş rakamlar istiyorlar zaten cl içinde ek para isteyecekler , bu kadar sessiz olduklarına göre.
memnunmusun hiç bakmamıştım test yayını var şimdi bi sitede ona baktım
aylık kaç tl

edit: telefon numarasında 3 saat deneme süresi varmış yav ben her hafta maçlarda birinin numarasından açar izlerim ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt