2018/19 Şampiyonlar Ligi'ne Doğrudan Katılacak Takımlar Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018/19 Şampiyonlar Ligi'ne Doğrudan Katılacak Takımlar Belli Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Esasında UEFA kupasını yenilemenin de zamanı geldi sanki.

Biraz yardima ihtiyaci var ama bu sene kaliteliydi. Yari finalistlerin hepsi bence fena olmayan takimlardi.

Seneye Villareal, Leverkusen, Chelsea, Arsenal, Lazio, Milan, Marseille, Sporting Lizbon var. Elemeden Zenit, Sevilla, Leipzig falan da gelir. UEFA yavas yavas buyuk liglerin takimlarini daha cok katmaya calisiyor bu turnuvalara. Iyi de oluyor.

Direkt CL katilimi vermesi de muazzam.

Grupları kaldırıp eski versiyona dönmek gerekir bence. Grup aşaması inanılmaz leş geçiyor her yıl genellikle

Biraz yardima ihtiyaci var ama bu sene kaliteliydi. Yari finalistlerin hepsi bence fena olmayan takimlardi.

Seneye Villareal, Leverkusen, Chelsea, Arsenal, Lazio, Milan, Marseille, Sporting Lizbon var. Elemeden Zenit, Sevilla, Leipzig falan da gelir. UEFA yavas yavas buyuk liglerin takimlarini daha cok katmaya calisiyor bu turnuvalara. Iyi de oluyor.

Direkt CL katilimi vermesi de muazzam.

Arkadaşlar UEFA kupasını kazanıp bizim kupayı 19 yıl sonra yenilemekten bahsetmiştim esasında ben :D

Harbiden

Real
BVB
Lpool
GS

cikacak . Ahanda dursun burada

ne yapip edip 1-3 arasina girmemiz lazim. Fazla birsey beklemiyorum 2-3 sene. Puan toplayip Torbalari yukariya cikmamiz gerek

Kim ne nederse desin kolay grup istiyorum ben 2 yıldır yokuz ortalıkta ondan öncede cl'de gruplarda rezil olmuştuk kolay 1 grup olmalı ve sağlam puan kasmalıyız 2.turda elensek bile farketmez hem maddi olarak , hem takım puanı olarak sağlam işler yapmış oluruz böylece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt