2018-2019 Sezonu Kombine Yenileme Fiyatları Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018-2019 Sezonu Kombine Yenileme Fiyatları Belli Oldu

Genel kurul üyeleri %50 indirimli mi alıyor kombineyi?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadece divan kurulu , ve sadece bir tribun kategorisinde 50% indirim var

Krokiden tam anlasilmiyor ama 4.500 ya da 4.050 yazan yerde 1/2 fiyat uygulaniyor , 2.250 ya da 2.025 .. fakat belki bu 10% indirim uygulanmamis fiyattan da olabilir

Yani 5000 veya 4500 TL uzerinden 50% de olabilir

Beşiktaş Jimnastik Kulübü

2017-2018 FUTBOL SEZONU KOMBİNE KARTLARININ GENEL SATIŞI BAŞLADI | Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi

Üstte Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin kombine fiyatları var. fb'de başkanlık seçimi olduğu için yeni sezon çıkmamış, bunlar geçen yılki fiyatlar. Ona rağmen bizim çok dediğimiz fiyatlardan yüksek fiyatlara satılmış geçen yıl. Beşiktaş'ın da yine aynı şekilde indirimli dönemde en ucuz bileti 1250 lira olarak açıklanmış. Üstelik bu takımlardan biri kesin, diğeri de muhtemelen UEFA'da oynayacak. Galatasaray'ın ise 3 maç (iç saha) Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağı kesin, duruma göre daha da artabilir. O yüzden geçen yıla göre yüksek olsa da piyasa şartlarına göre ucuz bile denebilir..

DebH4wwXkAEO3Se.jpg

İstanbul'da olsam alırdım. Fiyatlar yüksek görünse de değerine göre değerlendirirsek çok da fahiş değil. Sarı Kırmızı renkleri seyredeceksiniz. ŞL maçları da cabası.

Rakamlar normal,geçen sene çok ucuzdu,dengelenmiş fiyatlar bu sene.Zaten 30 bin kombine satsan ortalama 2.000 tl 13 milyon dolar ediyor .1 transfer maliyeti neredeyse.

Boş atmalar başlamış yine.

Buradaki mevzu çat diye yüzde 100 zam yapılması. 1500den 2 bine çıksa yüzde 33 zam dersin CL var diye düşünüp makul bakabilirsin. Taraftar sana şampiyonluk kazandırmışken bu o kemik kitleye ceza gibi oluyor.

Beşiktaşla Fenerin fiyatlarından bize ne, geçen yıl 20 bin ortalamaya oynayan takımlar mı kıstasımız oluyor?

%80’den fazla zam var ama yükselen döviz ve CL işin içine girdiğinden kulübü mecbur kılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kombinenin hakkini vermek lazim . Usenmedim tek tek inceledim , gecen sezon 1 avrupa , 4 kupa , 17 lig ic saha macina gitmisim

Sifir fire . Mumkun olan sayiyi yani 22/22 yapmisim

Kombine almanin maca gitme aliskanligi getirecegine inaniyorsaniz dusunmeyin alin . Arada bir maca gidecekseniz de ortak birini bulup alin . Kimisi sayica cok maca gitmek ister , kimisi az ama onemli maclara gitmek ister

Onemli olan kombinelerin bitmesi . Bitirin sunlari

Bu sezon degil ama belki ertesi sezon ben de kombine alip hep büyük maclara + CL icin falan Türkiye ye gelmeyi planliyorum.

Diger maclar icin de kuzenime falan devir ederim, su isler gücleri bir yerine koyayim da uzun vaade de böyle bir planim var.

Bugun kombineye pahali deyip almayanlar "her sezon oldugu gibi" , muhtemel bir real madrid macinda 300 lirayi kale arkasi ust kose koltuk icin karaborsacilara verecektir

Hic sasmaz . Her sene ayni teybi dinliyoruz

486 liraymis en ucuz koltuk gecen sene . Gruplara katilsak avrupa liginde , 17 lig , 4 kupa , 6 avrupa olacakti (beklenen gruplara kalmamizdi , hadi gruptan da cikamadik diyelim)

27 mac 486 lira olur mu allah askina ? Anlamsiz fiyatlardi , bir dursun ozbek klasigi

Adam stadi doldururken bile maddi zarar vermeyi basardi

Atlanan bir şey var geçen sene çok ucuzdu biletler.2 sene önceki fiyatlara göre fazla bir zam yok 2 senede.

Ekli dosyalar

• kombine.jpg
    kombine.jpg
    33.5 KB · Görüntüleme: 71
Bu ilk mesajdaki fiyatlar biraz yaniltici cunku bunlar yenileme fiyatlari

Bu rakamlari 1.11 ile carpmaniz lazim ilk kez kombine alacaksaniz

Bir de detaylk bilgi bolumunde 15 mac uzeri katilima ek indirim diyor

Gecenlerde bir arkadas yazmisti , sezonda 76 kisi mi ne 22/22 yapmis , biri de benim , deplasmanlari da eklersek sanirim maca gitme baabinda en sadik taraftar cikabilirim

Hele 1999-2000 sezonundan beri kesintisiz kombinem oldugu da dusunulurse abartmiyorum ulkedeki ilk 10 dayimdir

Peki bu tutku nasil olusuyor ? Maca gitme kulturu ile . Kombineyi bu yuzden tavsiye ediyorum .. alinca gidersiniz

Zamlar normal.
Seneye CL var ve döviz aldı başını gidiyor.
En az 25 maça gidebileceksin. Bunun derbisi var şampiyonlar ligi var.
3 tane büyük maçta (derbi,CL, şampiyonluk maçı) biletini devretsen parayı çıkarırsın.
Bence hiç tereddüt etmeden alın.

Gscimbom Mobile

Üst Alt