2018-2019 Sezonu Kombine Yenileme Fiyatları Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018-2019 Sezonu Kombine Yenileme Fiyatları Belli Oldu

yorum yapmayayım ama aysal zamanındaki fiyatları hatırladığımdan bu derece bir zam bekliyordum.

kombine yenileme fiyatları biraz daha cazip olabilirmiş..

Size su tuyoyu vereyim . Ornegin , dogu ust alt orta alacaginiza , dogu alt en kose alin

Onemli olan birbirinden digerine gecis hakki olup olmamasidir

Bu ayrim da nedir ? Dogu ust , bati ust , dogu alt , bati alt , kuzey ust , kuzey alt , guney ust ve guney alt

Bilinmesi gereken sey , bunlar arasinda gecis yapamazsiniz

Ama bunlarin kendi icindeki ayrimlari aslinda sanal ayrimlardir . Dogu alt kose alir 90% macta ortadan izlersiniz

Mesela ben takim hangi tarafa atak yapiyorsa o tarafta izliyorum 45 dakika 45 dakika

Eger derbi ya da denk bir macsa da tam ortadan izlerim , 20 senede boyle bir kultur urettim kendime

Kisaca en degerli tribunun , fiyat olarak en yuksek tribunun en alt fiyattaki yerini alin

Kulup mecburen kose ile ortayi ayri fiyata satiyor ama reelde stadyumda boyle bir ayrim yok

Buna 2 istisna var , dogu altta 113 e gecemezsiniz (devre arasi gecebilirsiniz ya da gorevlilerin dalginligi ile , cunku oranin ayri girisi var , fakat bu ayri giris turnikelerden gectikten sonra ekstra bir giris)

Bati altta da ortaya gecemezsiniz , oranin ayri girisi ta turnikeden itibaren ayri .

Dogu tribun kameranin ters acisidir , avantajlidir . Her daim kameranin ters acisindan maci izlemenizi oneririm . Cunku kamera acisindan izlemek sansiniz zaten hep olacak tv den veya ozetlerden

Son bir tuyo , bati tribunu sadece kutlama veya stand vs kurulacak maclarda veya organizasyonlarda caziptir , o tarafa dogru kurulur

Kale arkalari icin soylenecek bir sey yok .. bir sekilde stadyumda olayim tribunleridir , alinir izlenir , cep dostudur fakat hadiseyi tam yasatmaz

Gecen sene taraftarin itmesiyle sampiyon olmusken yapilan fahis orandaki zammi "ama CL var" diyerek savunmak, "aslinda fiyatlar uygun" ve "ama doviz kuru" demek gercekten bana acayip geliyor.

Basaksehir'den 5 yeyip donduk, tribunlerde neredeyse 40 bin kisi vardi. Bu tamamen gectigimiz sezonki kombine fiyatlarinin urunuydu.

Bu fiyatlarla gectigimiz sezon maasindan kisip gelen, harcligini ortaya koyup gelen adami tribune cekmek mumkun degil.

Hos yine satilacak, yine cogu tukenecek.

Ama parasi cikismayip gelemeyen adamin "takimi itmesiyle" dusunmeden kombine alabilen adamin "takimi itmesinin" bir olmadigini yasayarak gorecegiz.

En azindan ogrenci indirimi, yenilemeye ek %10 arti %5 gibi bir sey yapilsaydi keske.

Boş atmalar başlamış yine.

Buradaki mevzu çat diye yüzde 100 zam yapılması. 1500den 2 bine çıksa yüzde 33 zam dersin CL var diye düşünüp makul bakabilirsin. Taraftar sana şampiyonluk kazandırmışken bu o kemik kitleye ceza gibi oluyor.

Beşiktaşla Fenerin fiyatlarından bize ne, geçen yıl 20 bin ortalamaya oynayan takımlar mı kıstasımız oluyor?

Gecen sene kombinelerin cok ucuz olmasi kadar dogal bir sey yok... 2 sezonluk husran var, taraftar kulube kusmus, Dursun kopegi tum ipleri eline almis, Ostersunds felaketi yasanmis, Igor Tudor gibi bir adam var... Sezon baslamadan buranin hali malumdu. Herkes ne olursa olsun da bir an once Dursun gitsin diyordu.

Simdi ise Imparator dondu, takim en buyuk sampiyonluk adayi, uzun aradan sonra CL'ye gidecek... Fiyatlarin bu kadar artmasi normal yani

Gecen sene kulup herkesin kabul ettigi sekilde gereginin cok otesinde fedakarlik yapti , ve takim da seyirciyle 19/22 yapti tum ic saha maclarinda

Seyirci hem bedavaya yakin hem de hemen her gidisinde mutlu dondu stadyumdan . Ustelik sampiyonluk tatti

Ama fedakarlik bu kez seyirciden gelmeli . Bu kulup gecen seneki destege tesekkurunu sampiyonluk ve sampiyonlar ligi ile verdi

Herkesi kast ederek soylemiyorum , oyle anlasilmasin ama gunde 1 paket sigara icip 10-11 lira veren , her sene en yeni cikan telefonu alan cebine koyan adam 9 taksitle bu kombineyi istese alir

Bu is sadece para degil , tutku isi .

Geçen sene olması gerekenden ucuz olduğu için bu sene büyük fark var gibi geliyor. Berbat dönemde seyirci çekebilmek için makul yapmak zorundaydı şimdi cl dahi izleyeceksin çok abartılacak düzeyde değil alanların coğu zaten 5 maça çıkarıyor kombine fiyatını o yüzden yaygaraya gerek yok.

Bir detayi da atlamayin , dikkatle okudum goremedim , sanirim transfer limiti konmamis . Bunu da hesaba katin

Mesela besiktasta bir kural var , ortak kombine almayi imkansizlastiriyor adeta (illegal yontemler haric)

Atiyorum toplam sezonda 20-25 araliginda macta sadece 6 kez bilet transfer limitin var.

Bu limit dolunca ya kendin gideceksin , ya kulube devredeceksin (47% geri donusu var bjk de) ve SADECE bir sezon sonraki kombine yenilemesinde kullanabileceksin ya da yanacak

Fb ye biraz daha benziyoruz kombine sartlarinda ama onlarda da senelerdir ne sampiyonluk var ne sampiyonlar ligi

Benim de laptop bozulmasa alacaktım ama mevcut kurda yeni laptop için muazzam para ödeyeceğimden vazgeçmek zorunda kaldım. Artık City çıkarsa City maçına çıkmazsa da yine klasik Fb maçına gelip seneyi kapatırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

100% zam gercekten cok büyük pustluk, ne kadar CL icinde dahil olsa bile.

Gecen seneki fiyatlari kistas almamak lazim , bir onceki sene gecen seneden fazlaydi mesela

Yani dursun donemi dengesizlikleri iste

800 lira olan bilet 600 e dusup sonra 1000 e cikinca insan 600 den 1000 e gibi goruyor

Ama 2 sene once 800 olan bilet 2 sene sonra 1000 olabilir ornegin . Ki avrupa cezasi olan seneydi o

Fiyatlardaki kiyaslama rakiplere gore yapilmali , istisnai bir durum olan gecen seneye gore degil

Yani kulup gecen sene bir imkan sundu diye cezalandirmak mi lazim ? Ya da hep ucuz mu satacaklar ?

Isin rayici neyse odur

Bir de bir sey dikkatimi cekti , makasi daraltmislar , mesela en pahali kategorideki zam orani 15-20% civari

Ama kale arkalari filan hakikaten gunun fiyatlariyla cok ucuz kalmisti

Bjk 1.250 ye kale arkasi satarken Gs nin 486 liraya satmasi mantikli olmayandi zaten

Gecen sene kombinelerin cok ucuz olmasi kadar dogal bir sey yok... 2 sezonluk husran var, taraftar kulube kusmus, Dursun kopegi tum ipleri eline almis, Ostersunds felaketi yasanmis, Igor Tudor gibi bir adam var... Sezon baslamadan buranin hali malumdu. Herkes ne olursa olsun da bir an once Dursun gitsin diyordu.

Simdi ise Imparator dondu, takim en buyuk sampiyonluk adayi, uzun aradan sonra CL'ye gidecek... Fiyatlarin bu kadar artmasi normal yani

Östersunds öncesi çıktı kombineler yav ne alaka.

O zaman Tudor'a güvenen sayısı da az değildi ki yeni ve iddaalı bir takım kurulacaktı.

Her neyse gelecek sene batı ve doğudan sıfır destek geldiğinde görürüm taraftara edilen lafları. Bu fiyatlarla/zihniyetle maç boyu instagrama girip, çök çök diyen tayfayı çekersin tribüne anca.

Yüzde 100 zammı savunan herkes saçmalıyor kusura bakmayın.

Bir de bir sey dikkatimi cekti , makasi daraltmislar , mesela en pahali kategorideki zam orani 15-20% civari

Ama kale arkalari filan hakikaten gunun fiyatlariyla cok ucuz kalmisti

Bjk 1.250 ye kale arkasi satarken Gs nin 486 liraya satmasi mantikli olmayandi zaten
Sinan ustad ben Fatih Terim geldiğinde ocak ayında çıkarılan kombine zamanında aldım kombinemi. Toplam 8 lig 2 kupa maçını kapsıyordu. Merak ettiğim kombinelerdeki yenileme indirimlerinden yararlanabilmek icin sezon basinda mi almak gerekiyor kombineyi.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gecen sene kulup herkesin kabul ettigi sekilde gereginin cok otesinde fedakarlik yapti , ve takim da seyirciyle 19/22 yapti tum ic saha maclarinda

Seyirci hem bedavaya yakin hem de hemen her gidisinde mutlu dondu stadyumdan . Ustelik sampiyonluk tatti

Ama fedakarlik bu kez seyirciden gelmeli . Bu kulup gecen seneki destege tesekkurunu sampiyonluk ve sampiyonlar ligi ile verdi

Herkesi kast ederek soylemiyorum , oyle anlasilmasin ama gunde 1 paket sigara icip 10-11 lira veren , her sene en yeni cikan telefonu alan cebine koyan adam 9 taksitle bu kombineyi istese alir

Bu is sadece para degil , tutku isi .
Hangi tutku yav Östersunds maçları sonrası Başakşehir amblemiyle dolaşıyordun forumda ajshsj

Üst Alt