2018 DK Çeyrek Final | Brezilya 1-2 Belçika | MS | 6 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Çeyrek Final | Brezilya 1-2 Belçika | MS | 6 Temmuz | TRT 1

Belçika ikinci yarı paspas oldu, biraz da beceriksizlikten elendi brezilya.Golden sonra iki tane çok net pozisyon ve verilmeyen net penaltı var.Üstte bir arkadaşta yazmış benzer düşünüyorum.
Ben paspas olduklarını düşünmüyorum, skor sebebi ile çekildiler bence sonuçta rakip Brezilya. Bu çok net belli idi çünkü devamlı kontra aradılar. Bir iki tane de yakaladılar ama son paslar iyi değildi.

Brezilya'nın yakaladığı iki değil, Neymar'ın şutu ile üç pozisyon net değildi. Șut ile tamamlanan ama bir tanesi dışında Belçika defansının oyunda olduğu pozisyonlar.

Penaltı konusunda haklısın. Müdahele olduğunda top henüz dışarı çıkmamıştı.

Belcikamiz basip gececektir.
Alemde teksin üstad. Hörmetler.

Yow höhö
l
l
V

Brezilya kazanir

Cok daha kompakt ve organize oynuyorlar,belcika'nin durumunu japonya macinda az cok gördük

Be-el ci ka kopegine
Be-el ci ka kopegine
Be-el ci ka kopegineeee
Sampiyon Selecao yazdiracagiz

Maçı alan kupayı da alır gibi. (Brezilya)

Brezilya vurur gecer. Yari finalde fransa-brezilya erken final olacak

cCc Çiçe cCc hocam galip gelen taraf olacaktır

Brezilya kazanır Belçika'nın çok pozisyon bulabileceğini sanmıyorum

belçikalı balleyciler sambacılara fazla zorluk çıkarmaz

Belcika bir daha okadar efektif bir oyun oynayamaz bence. Ilk yari muthis efektiflerdi. Eden de her mac boyle oynayamaz. Ama Courtois gibi dunyanin en iyi kalecisi olmasi ve bu macta iyi kurtarislar yapmasi moral acisindan avantaj.

Harbi diyorum.

Bu maçta Belçikalı olmayıp, bu galibiyete sevinen beni bloklasın. Benimle ahbaplık etmesin.

Ağa aynı topu Mourinho oynattırsa kan kusarsınız. Bu maçta kazanmayı hak eden bir takım vardı oda Brezilya’ydı.

Uzun top Lukaku/Fellaini, kontralar leş uzun toplar.

Aklıma Gençlerbirliği-G.Saray maçı geldi.

Bu arada bu turnova benim için bitmiştir. Böyle saçma sapan turnovayı izlediğim içinde Allah belamı versin.

Harbi diyorum.

Bu maçta Belçikalı olmayıp, bu galibiyete sevinen beni bloklasın. Benimle ahbaplık etmesin.

Ağa aynı topu Mourinho oynattırsa kan kusarsınız. Bu maçta kazanmayı hak eden bir takım vardı oda Brezilya’ydı.

Uzun top Lukaku/Fellaini, kontralar leş uzun toplar.

Aklıma Gençlerbirliği-G.Saray maçı geldi.

Bu arada bu turnova benim için bitmiştir. Böyle saçma sapan turnovayı izlediğim içinde Allah belamı versin.
Sadece uzun top mu?
De Bruyne ve ikinci yarı özellikle Hazard kaç tane top alıp takımı hızlı atağa çıkardılar.

Belcika bir daha okadar efektif bir oyun oynayamaz bence. Ilk yari muthis efektiflerdi. Eden de her mac boyle oynayamaz. Ama Courtois gibi dunyanin en iyi kalecisi olmasi ve bu macta iyi kurtarislar yapmasi moral acisindan avantaj.
Fransayi koyar gecerizz.

Vive la Belgique

Verstuurd vanaf mijn SM-A310F met Tapatalk

Ben paspas olduklarını düşünmüyorum, skor sebebi ile çekildiler bence sonuçta rakip Brezilya. Bu çok net belli idi çünkü devamlı kontra aradılar. Bir iki tane de yakaladılar ama son paslar iyi değildi.

Brezilya'nın yakaladığı iki değil, Neymar'ın şutu ile üç pozisyon net değildi. Șut ile tamamlanan ama bir tanesi dışında Belçika defansının oyunda olduğu pozisyonlar.

Penaltı konusunda haklısın. Müdahele olduğunda top henüz dışarı çıkmamıştı.
Golü atan adamın bir şutu var,bide coutinho nun salladığı..Net pozizyonlar gibi..Bence de baya ezildiler..2-1 den sonrada pek varlık gösteremediler ki turu vereceklerdi az kalsın,uzun top kontra vs diye diye.Neyse bakacaz fransa-ingiltere finali olacak gibi...

Belcika kotu degildi , brezilyaya karsi anca boyle oynarsin . Ama pozisyon sayisi brezilya lehineydi . Atacaksin

Bir de hakem hem kritik pozisyonlarda hem de genelde cok belcika tarafli kararlar verdi gibi geldi bana

Ilkinde top sahayi terk etmis miydi , belki etmis olabilir fakat son uzatmalarda , hadi az itiyor cok itiyor ama adamin eli neymarin yuzundeydi , bu topa yukselen oyuncuyu engellemez mi ki ?

Bir de uruguay , onlar kadar degilse de brezilya , hic bir isyan yok , milli takimlar tamamen zihinlerde rafa kalkmis

Üst Alt