2018 DK Çeyrek Final | Brezilya 1-2 Belçika | MS | 6 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Çeyrek Final | Brezilya 1-2 Belçika | MS | 6 Temmuz | TRT 1

DhczhFqUwAAWG1B

Neymar, Fernandinho ve Marcelo sergiledikleri uber boktan oyunlari yüzünden tura maloldular.

Marcelo son yıllarda gördüğüm en kötü performanslarindan birini sergiledi.

Fernandinho tek kelimeyle bok gibiydi.

Neymar bütün topları eveledi, geveledi ve ezdi.

Titi'nin Neymar'i değil Willian'i çıkarması skandaldi. Bu herife 90 dk nasıl tahammül etti inanılır gibi değil.

Belçika bulduğu sacma bir kk gölü ve ardından bir kontra atak golü ile -ki burda da Bruyne ustalığını konusturdu-
maçı yata yata aldı.

Coutinho'nun 86'da kalenin agzindan dışarı atmasını saymiyorum bile.

Kimse kusura bakmasin ama Neymar bu turnuvada rezalet bir performans sergiledi. Ayrica surekli kendini atarak da antipatiklesti.

Brezilyanin Neymara ragmen elenmesine uzuldum. Keske yari final Brezilya, Arjantin,Fransa ve İngiltere arasinda gecseydi. 4 acik futbol ulkesi.

Ama bence kupada oynanan futbol kotu degil. Haksizlik etmeyin.

Kimse kusura bakmasin ama Neymar bu turnuvada rezalet bir performans sergiledi. Ayrica surekli kendini atarak da antipatiklesti.

Brezilyanin Neymara ragmen elenmesine uzuldum. Keske yari final Brezilya, Arjantin,Fransa ve İngiltere arasinda gecseydi. 4 acik futbol ulkesi.

Ama bence kupada oynanan futbol kotu degil. Haksizlik etmeyin.

Kim alır sence kupayı

Belçika kapandığında açması çok zor bir takım. Coutinho ve Neymar'a şut bile çektirmedi adamlar. Douglas Costa boş kaldığı için o biraz etkili olabildi. Marcelo inanılmaz etkisiz kaldı.

Son 15 dakika Belçika savunması; Courtuis-Kompany-Alderweild-Vertoghen-Meunier-Vermaelen-Fellaini-Witsel.

Şu isimlerin boy ortalaması 1.90 üstü. Havadan açamazsın,yerden açamazsın. Ancak şut ile açarsın ama onlarda da Coutinho ve Renato yapamadı.

Belçika kapandığında açması çok zor bir takım. Coutinho ve Neymar'a şut bile çektirmedi adamlar. Douglas Costa boş kaldığı için o biraz etkili olabildi. Marcelo inanılmaz etkisiz kaldı.

Son 15 dakika Belçika savunması; Courtuis-Kompany-Alderweild-Vertoghen-Meunier-Vermaelen-Fellaini-Witsel.

Şu isimlerin boy ortalaması 1.90 üstü. Havadan açamazsın,yerden açamazsın. Ancak şut ile açarsın ama onlarda da Coutinho ve Renato yapamadı.
Reis Marcelo takimin en etkili adamiydi yav nasil etkisiz kaliyor. Mükemmel oynadi ofansif acidan

Brezilya'nın en büyük eksiği Casemiro'nun yokluğunda orta sahada Fernando gibi kaliteli bir adamın olmayışıydı. Fernandinho Fernando'nun sol daşağı etmez.

Neymar, Fernandinho ve Marcelo sergiledikleri uber boktan oyunlari yüzünden tura maloldular.

Marcelo son yıllarda gördüğüm en kötü performanslarindan birini sergiledi.

Fernandinho tek kelimeyle bok gibiydi.

Neymar bütün topları eveledi, geveledi ve ezdi.

Titi'nin Neymar'i değil Willian'i çıkarması skandaldi. Bu herife 90 dk nasıl tahammül etti inanılır gibi değil.

Belçika bulduğu sacma bir kk gölü ve ardından bir kontra atak golü ile -ki burda da Bruyne ustalığını konusturdu-
maçı yata yata aldı.

Coutinho'nun 86'da kalenin agzindan dışarı atmasını saymiyorum bile.
YOK ARTIK yav ben baska mac mi izledim
Defansif acidan zayifdi, bunu sakatligina bagliyorum. Ama ofansif acidan müthisdi adam, takimi en iyi ataga cikaran kisiydi Marcelo

Üst Alt