2018 DK D Grubu M:1 | Arjantin 1-1 İzlanda | MS | 16 Haziran | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:1 | Arjantin 1-1 İzlanda | MS | 16 Haziran | TRT 1

Dfz5gmwXUAA1neO.jpg

On taraftakiler kotu degil tabi ama cok kez beklentileri bosa cikardilar. Ozellikle finallerde Higuain. Boyle adamlar akil almaz sacmaliklar yaparken Eder gibi bi adam cikip kupayi aliyor mesela.

Kisaca oyuncular kotu degil ama kotu oynuyorlar is dustugunde.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Messi takımın liderliği işini de yapamıyor gibi geliyor bana karakterinde yok. Ronaldo ise takımın abisi olmuş herkes ona güveniyor o herkese güvenmeye çalışıyor alıyor sırtına takımı götürüyor.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Messi takımın liderliği işini de yapamıyor gibi geliyor bana karakterinde yok. Ronaldo ise takımın abisi olmuş herkes ona güveniyor o herkese güvenmeye çalışıyor alıyor sırtına takımı götürüyor.

Liderlik yonu iyi degil zaten de finalde adami kaleciyle karsi karsiya biraktiktan sonra isin liderlige kalmamasi lazim.

Liderlik yonu iyi degil zaten de finalde adami kaleciyle karsi karsiya biraktiktan sonra isin liderlige kalmamasi lazim.

O ayrı canım o pozisyonda ben bile saçımı başımı yolmuştum. Ben bu kupa için konuşuyorum artık. Messinin arkasındaki oyuncular kötü etrafındaki oyuncular kötü gibi bi algı var hala.

dün Ronaldo tek basına Ispanya gibi takimi duman etti

simdi sıra Messi'de, göstersin bakalım hünerlerini ve Izlanda karsisinda neler yapabileceğini

paredes, icardi ve rulli niye aday kadroda yok? bunu hic bir zaman anlamayacagim galiba.

arjantin'de bir sürü oyuncunun son turnuvasi olacak bu.

Messinin etrafında kötü futbolcularla oynadığına inanan var mı hala? Gayet iyi kadroları var şu kadroya da liderlik yapamayıp şampiyon yapamayacaksa dünyanın en iyi futbolcusu olmasın zaten. Bence içinden geçecek Arjantin İzlandanın

bence Arjantin'in kadrosu Portekiz'inkinden iyi, bakalım Messi napacak bu kadroda

paredes, icardi ve rulli niye aday kadroda yok? bunu hic bir zaman anlamayacagim galiba.

arjantin'de bir sürü oyuncunun son turnuvasi olacak bu.
Icardi - Higuain - Aguero

Bunlar aynı anda sahada olamayacak herifler. Dolayısıyla 2sini çağırmak lazım. Icardi tercih edilmemiş bu kadar basit. He Higuain hala ne yüzle geliyor milli takıma orası da var.

Rulli dışında abartılacak ve çağrılmayan adamları yok.

Pastore yıllardır 10 maç falan oynuyor, herkes Pastore falan diyor, adamı eskisiyle alakası yok.

Burada garip olan Meza hıyarı neden oynuyor onu anlamadım,Salvio sanırım sağ bek oynayacak.

Orta sahada Lo Celso gelecek maçlarda Biglia'yı kesebilir.

Tagliafico'yu almak lazimdi, devre arasinda sadece 4 milyona Ajax'a transfer oldu, basarili bir yarim sezon gecirdi ve simdi Dunya Kupasinda maca basliyor.

Bunlar aynı anda sahada olamayacak herifler. Dolayısıyla 2sini çağırmak lazım. Icardi tercih edilmemiş bu kadar basit. He Higuain hala ne yüzle geliyor milli takıma orası da var.

Pastore yıllardır 10 maç falan oynuyor, herkes Pastore falan diyor, adamı eskisiyle alakası yok.

Burada garip olan Meza hıyarı neden oynuyor onu anlamadım,Salvio sanırım sağ bek oynayacak.

Meza cosacaktir muhakkak.

Meza cosacaktir muhakkak.

Üst Alt