2018 DK D Grubu M:1 | Arjantin 1-1 İzlanda | MS | 16 Haziran | TRT 1 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:1 | Arjantin 1-1 İzlanda | MS | 16 Haziran | TRT 1

Icardi - Higuain - Aguero

Bunlar aynı anda sahada olamayacak herifler. Dolayısıyla 2sini çağırmak lazım. Icardi tercih edilmemiş bu kadar basit. He Higuain hala ne yüzle geliyor milli takıma orası da var.

Rulli dışında abartılacak ve çağrılmayan adamları yok.

Pastore yıllardır 10 maç falan oynuyor, herkes Pastore falan diyor, adamı eskisiyle alakası yok.

Burada garip olan Meza hıyarı neden oynuyor onu anlamadım,Salvio sanırım sağ bek oynayacak.

Orta sahada Lo Celso gelecek maçlarda Biglia'yı kesebilir.
Meza cosacaktir muhakkak.

Dünkü Ronaldo performansından sonra Messi'den de benzer performans bekliyoruz, Ronaldo formunu sürdürür Messi iyi performans gösteremezse messi-ronaldo kapışmasında ağır yara alır.

DfMwMcbXcAAiEnB

Kadroda olmaliydi

Bunlar aynı anda sahada olamayacak herifler. Dolayısıyla 2sini çağırmak lazım. Icardi tercih edilmemiş bu kadar basit. He Higuain hala ne yüzle geliyor milli takıma orası da var.

Pastore yıllardır 10 maç falan oynuyor, herkes Pastore falan diyor, adamı eskisiyle alakası yok.

Burada garip olan Meza hıyarı neden oynuyor onu anlamadım,Salvio sanırım sağ bek oynayacak.

2018 DK D Grubu M:1 | Arjantin - İzlanda | 16.00 | 16 Haziran | TRT 1

Screenshot_20180616-144028.png

O degilde Mascherano’nun DK 2014 performansi neydi be, turnuvanin en iyi oyuncusuydu bence. Cannavaro(2006) yaninda halt yemis.

ben mercado'yu bekliyordum sag bekte ama hazirlik döneminde salvioyu geride denemisti, ona güveniyor demekki.zabaletayi cagirmamasinin altinda yatan neden salvionun sag bekte oynayacak olmasiymis demekki. higuain deyyusu zaten son turnuvasini oynuyor diye tahmin ediyorum artik 31 yasina girecek, bir sonraki turnuvada 35 olmus oluyor.

meza'yi izlemedigim icin yorum yapamayacagim ama istatistikleri kötü gibi.

enzo perez'i de yedek kulübesine almis, paredes dururken o da garip. epey düsmüs olmasi lazim ülkesine döndügü icin ama tabarez de cristian rodriguezi cagirmisti, o da demekki sevdigi 1 oyuncuyu yaninda götürmüs.

Messi “dünya kupası sonucunda milli takımı bırakabilirim” demişti. Korkarım bu maç sonunda milli takımı bırakabilir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt