2018 DK D Grubu M:2 | Arjantin 0-3 Hırvatistan | MS | 21 Haziran | TRT 1 - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:2 | Arjantin 0-3 Hırvatistan | MS | 21 Haziran | TRT 1

Neden yahu? Vatandaşı olduğum ülke ile savaş halinde falan mı şu an Dünya Kupasında bulunan ülkelerden herhangi biri?

Futbol sever olarak maçları takip ediyorum ve sempati duyduğum bir iki takım dışında hiç bir takıma karşı herhangi bir duygu beslemiyorum.

Allah’ını seversen sakin Kenan Bey. Yeni geldin tekrar kaybetmek istemiyoruz seni. Rica ederim Uğur Bey’le tartışmaya girmeyiniz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

beyler inanılmaz bir şey ama bu turnuva da hücum futbolu denen şeyin öldüğünü artık savunma futbolunun tercih edildiğini kimsenin ofansif oynamadığını görüyoruz. Tek bir takım bile ofansif oynamıyor herkes önce güvenlik peşinde savunması sağlam duranlar işi götürüyor. Futbol savunmaya da doğru yön alıyor. Tiki Takalar, Bam bam bam lar, uzun toplar bitecek mi yoksa? Hızlı hücum ve prese dayalı futbol anlayışı geleceğe damga vuracak. Set hücumuyla gol atan takımlar yok artık savunma düzenleri uçmuş durumda. Guardiola'nın city si kolay uygulanabilir bir düzen olmadığı için dünyada çok yayılmayacaktır. Herkes bu savunma işlerine yönelecek.
Tici taca yüzünden oldu zaten hepsi...Futbol sahası dikdörtgen adamlar kareymiş gibi bir şey saçmaladılar millet de önlem aldı...Mourinho kazanmak zorundaydı adamları çözdü...Almanlar da kanat akını ve ortayla çözdüler şimdi de herkes total savunma yapıyor mecburen bloklar arası boşluk yok...Messi kendi yarattığı canavarın esiri oldu...Beter olsun :)

beyler inanılmaz bir şey ama bu turnuva da hücum futbolu denen şeyin öldüğünü artık savunma futbolunun tercih edildiğini kimsenin ofansif oynamadığını görüyoruz. Tek bir takım bile ofansif oynamıyor herkes önce güvenlik peşinde savunması sağlam duranlar işi götürüyor. Futbol savunmaya da doğru yön alıyor. Tiki Takalar, Bam bam bam lar, uzun toplar bitecek mi yoksa? Hızlı hücum ve prese dayalı futbol anlayışı geleceğe damga vuracak. Set hücumuyla gol atan takımlar yok artık savunma düzenleri uçmuş durumda. Guardiola'nın city si kolay uygulanabilir bir düzen olmadığı için dünyada çok yayılmayacaktır. Herkes bu savunma işlerine yönelecek.
Hocamız bile bam bamın kralını yapan hocamız, artık önde pres, topu rakibe ver alan kapat ve hızlı geçiş oyununa geçtiyse alışsak iyi olur dediğine.

İyi de nefret eden yok ki ben messiden nefret ediyorum arjantinden değil maradona hayranıyım messi = arjantin mi? sizin sorduğunuz soruda teknik bir hata vardı onu düzelttim sanki vatandaşı olduğun ülke hakkında kötü konuşmak normalmiş gibi hürmetler üstadım...
Ne bileyim sanki Fenerbahçe Avrupa kupasından elenmiş gibi bir hava var konuda. Altı üstü iki yabancı takım yahu.

Aynısı oyuncular içinde geçerli, Messi, Ronaldo vs. Adamların umrunda değiliz yahu nefret etsek ne olacak.

Adamlar çıkıp toplarını oynuyorlar, iyi veya kötü.

Önde iyi oynamasi için top ona gelmesi lazim

Orta sahada Pastore ve Lamela gibi fussballcilar oynasaydi Messi önde çok daha etkili olurdu büyük ihtimalle

scheisse sampaoli
Iki macta'da hic top gelmedi mi? Bugün 1-0 dan sonra 100% lük sansi var di kacirdi. Izlandaya karsi penalti kacirip, ego show'a bagladi. Kendi suc'u da var burada. Adam 10/HS olarak oynuyor. Biraz top icin arkaya gecsin

Ne bileyim sanki Fenerbahçe Avrupa kupasından elenmiş gibi bir hava var konuda. Altı üstü iki yabancı takım yahu.

Aynısı oyuncular içinde geçerli, Messi, Ronaldo vs. Adamların umrunda değiliz yahu nefret etsek ne olacak.

Cevabi cok basit , kendi takimimizin olmadigi yerde bir yerlere aitlik duygusu yasamaya calisma hadisesi resmen

Uzak dogulularin gidip madrid i united i tutmasi gibi bir sey

Mutlu oluyorum messi rezil oldukça sadece...Şu an çay içiyorum dertlerimi unuttum...

Cevabi cok basit , kendi takimimizin olmadigi yerde bir yerlere aitlik duygusu yasamaya calisma hadisesi resmen

Uzak dogulularin gidip madrid i united i tutmasi gibi bir sey
Bu konuda yine bir sıkıntı görmüyorum çünkü benim de mesela sempati duyduğum bir kaç tane yabancı takım var. Ancak o kadar yani nefret falan ne bileyim bana biraz fazla geliyor.

Mesaj editlenmesi ile ilk adim atilmis

Yakinda bir iki konudan cikarmaya sahit oluruz

Kivamda bir yumusama olmazsa bahsettigim "kontrollu dinlendirmeler" nizamiyede gorundu

Üst Alt