2018 DK D Grubu M:2 | Arjantin 0-3 Hırvatistan | MS | 21 Haziran | TRT 1 - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:2 | Arjantin 0-3 Hırvatistan | MS | 21 Haziran | TRT 1

Yanlis anlama da bu tarzini hic begenmedim .. Yani ya tartisirim (bir yerde yazisini istemeden de gorursem) , ya da tartismamak icin hic basliga girmem

boyle sey mi olur , burasi onun ciftligi mi ? sen paylasimlarina ,katilimina devam edeceksin

o zaman hepimiz bir sevmedigimiz insanda acik yakalayalim , onu gerelim , o da senin gibi yapip cekilsin ortamdan .. adamla tartismaya girmemeni oneriyorum elbet ama kendini de forumdan cekercesine yorumlar yapma

su da var , seni (ve belki baskalarini) bu noktaya getiren durumu tahlil etmek de site yonetiminin isi , o da ayri mesele , cunku engellesen bile karsina cikiyor , ve sen engellediginde o kisi o laflari yazmamis olmuyor

Forumdan çekerim demiyorum o konulardan tamamen çekerim kendimi çünkü girdiği konu faydalı birşeyler görmek ve okumaktan çok saçmalama seyretmeye dönüyor. En az dialog ve en az karşılaşma en temizi benim açımdan çünkü yılan ile çuvala girip yılan beni soktu demeye benzer bu iş ya o çuvala girmem yada beni soktu demem. O nedenle çok dahil olduğu konulardan uzak durmak meydanı ona bırakmaktan çok anlamsız bir dialog serisini takip etmemek demektir
Uzak durma isteğimin temelinde de eskiden okur keyif alırdım. Senin ukalalığın vs bile çekilir yani :) ama bu adam cidden beyin ütülüyor :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

reis öyle bi bahsetmişsinki rivaldo ronaldu brezilya 3 ayrı takım bizde 4.yuz gibi.
ama o dönemin futbolcuları için kısmen haklı söylediğin. ronaldo tozunu attırmıştu turnuvanın ve rivaldo ile birlikte bizim

gercegi konusmak gerekirse , 2 macta da brezilya 5+ yapardi bize , isteyen maclari tekrar arsivden bulup izleyebilir . skorlar yakin olunca boyle konusuyoruz ama asla bir almanya yari finalimiz , ya da atiyorum cekya macimiz gibi degildi , ezdiler bizi , 7/7 yaptilar zaten

geregi yokken kosta rikaya 5 atan bir takimdi o seneki brezilya .

reis öyle bi bahsetmişsinki rivaldo ronaldu brezilya 3 ayrı takım bizde 4.yuz gibi.
ama o dönemin futbolcuları için kısmen haklı söylediğin. ronaldo tozunu attırmıştı turnuvanın ve rivaldo ile birlikte de bizim
Hakkat la osman tekrar okuyunca dediğin gibi bi sonuca da çıkabiliyo ilk defa okuyan konuya yabancı biri için..

Eyvallah dost.. düzelttim elini yüzünü biraz..;D Güzel detaydı ...:hat::ka::tbr:

Fernando Santos hiç zevk veren futbol oynatmıyor ama sonuç almasını biliyor. Sampaoli ise çok iyi hücum oynatan bir hoca ancak sonuç alamıyor.

Sampaoli'yi tanımayanlar "bu kim" diyebilir ama Şili ve Sevilla'da çok iyi işler yapmıştı.

Forumdan çekerim demiyorum o konulardan tamamen çekerim kendimi çünkü girdiği konu faydalı birşeyler görmek ve okumaktan çok saçmalama seyretmeye dönüyor. En az dialog ve en az karşılaşma en temizi benim açımdan çünkü yılan ile çuvala girip yılan beni soktu demeye benzer bu iş ya o çuvala girmem yada beni soktu demem. O nedenle çok dahil olduğu konulardan uzak durmak meydanı ona bırakmaktan çok anlamsız bir dialog serisini takip etmemek demektir
Uzak durma isteğimin temelinde de eskiden okur keyif alırdım. Senin ukalalığın vs bile çekilir yani :) ama bu adam cidden beyin ütülüyor :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Dediklerinin çoğuna katılsam da katılmadığım noktalar var . Bir iki konuda olsa şayet evet bir iki konu görmezden gelinebilir derim ama girmediği yazmadığı ve insanları bunaltmadığı konu neredeyse yok . Artık kendi garip konularını açıyor hadi bunlara girme görmezden gel diyelim ( ki bunların sayısı da her geçen gün çoğalıyor üste kalmalarının sebebi de konularda biriyle tartışıyor olması , tartışma bitince bir gariplik daha çıkarıp yeni tartışma yaratmaya çalışıyor . ) Fakat onun olmadığı konuya yazmamak müdahil olmamak evet sinirlerini germemene yardımcı olsa da yıllardır üye olduğun ve keyifle takip ettiğin bir forumda tadını kaçırmana daha az aktif olmana sebep oluyor . Dolayısıyla kendini de cezalandırmış oluyorsun ki çözüm bu değil bence .

Hakkat la osman tekrar okuyunca dediğin gibi bi sonuca da çıkabiliyo ilk defa okuyan konuya yabancı biri için..

Eyvallah dost.. düzelttim elini yüzünü biraz..;D Güzel detaydı ...:hat::ka::tbr:
reis senınle hep bu tur mevzualrda denk gelıyoruz ama yanlıs anlama cidden öyle bi niyetım yok :asd: ben senden cok cok daha fazla hata yapıyorum yazarken.
rivaldo ve ronaldo ayrı birer takımmış gibi heriflerdi onu belirtmek istedim öyle girdim konuya

hirvatlar cok sert bir takim , yani arjantin asla bu grupta olmayi istemezdi , cidden kotu kura

hem yetenekli , hem sert , hem de ac bir takim .. en oynamayi istemeyecegim 2-3 takimdan biri hirvatlar , digeri portekiz ve brezilya

biraz sanssizlar , cok ucu ucuna kaybettikleri maclarla ilerleyemiyorlar ,

1996 da cok iyi kadrolari vardi kupayi kazanan almanlara elenmislerdi sanirim , 2 sene sonra yine kupayi kazanan fransizlara elendiler

bize nasil elendikleri ortada , gecen euro da portekize uzatmanin son dk larinda elendiler

yani mutlaka bir yerde sanssizligi kiracaklar , iyi takim ve iyi bir futbol ulkesi , basarmalari gerekenin cok gerisinde bir istatistikleri var suana dek

reis senınle hep bu tur mevzualrda denk gelıyoruz ama yanlıs anlama cidden öyle bi niyetım yok :asd: ben senden cok cok daha fazla hata yapıyorum yazarken.
rivaldo ve ronaldo ayrı birer takımmış gibi heriflerdi onu belirtmek istedim öyle girdim konuya
Emmoğlu yanlış bişey anlamadım merak etme...:rose:

Hatalarıma karşı uyarılmayı, adabınca ayıktırılmayı eleştiri değil, aksine dostluk göstergesi sayarım ben.:ka:
Eyvallah derken gerçekten eyvallah dedim, laf olsun ironi olsun diye değil... AYNEN DEVAM .....No sikinti...;D

2012 de yine sampiyon olan ispanyadan son dk da yedikleri golle gruptan cikamadilar

asiri bir kismetsizlikleri var , sanirim son sansli anlari vlaovic alpay eslesmesiydi , o macta da boban, boksic ,prosinecki ile inanilmaz goller kacirmislardi

2006 da kewell in goluyle onde olduklari maci kazanamayip 2-2 ile grupta kaldilar

2010 a gidemediler , 2014 te de basarisizlardi meksikaya gecildiler grupta

bu kez gruptan ciktilar , eger kendi oyunlarini oynar isirirlarsa bence ilerleyebilirler ..

yollari kesisebiliyor mu bakmadim ama belcika hirvatistan , ingiltere hirvatistan maclari filan olursa cok iyi gecer

Futbola uzak mı kaldım la biraz bilmiyorum da Meza kim Arjantin'de mk, bu adam niye oynuyor o kadar dehşet hücumcular varkenxd 2.si bu adamın oynattığı taktik bence ölü bir taktik, oyun çok sıkışıyor ve orta sahayı tutamıyorlar hiçbir türlü. Son olarak da bizim en iyi bilmemiz lazım ki belki de galatasaray tarihinin en iyi hücum hattına sahip olmamıza rağmen Rijkaard döneminde ligi 3.bitirmiştik. Orta sahan ve defans bloğun patatesse önde 3 tane de Messi olsa bi cacık olmaz. Adam zaten topu aldığında sırtında 2 kişi oluyor Fifa mı la bu herif herşeyi yapsın yok öyle bir dünya.

Romero yu niye almadilar kadroya acaba. Bir ara sakatti ama United da ligde son macta 90 dakika oynamisti diye hatirliyorum.

Tekrardan mi sakatlandi yoksa.

ewt sakat sanirim ama o da caballero da duzenli oynayan herifler degil, ben olsam hicbirini oynatmam. schezcny de senegal macinda zicti. duzenli oynayan izlandali kameraman penalti kurtardi argy macinda. bielsanin caycisinin hatalarindan biri bence oynamayan goalieyi oynatmak

Hala messiye kotu futbolcu diyenler var deli olacam ya
Messi etkili bir İYİ olmanın bedelini 3 lü-4 lü kuşatmalarla oynamak zorunda kalarak ödüyor.
Böyle bir markaj altında çevresi çok iyi olmalı ki boşalttığı alanları iyi kullansınlar. Arjantin in asıl etkisiz kaldığı önemli noktalardan birisi buydu..

2. Rusya maçında golovin i nasıl forvet arkasında oynatarak 18 içini rahatlattılar.
Arjantinde messiyi arkaya çekerek dybala-dimaria-higuain üçlüsüyle her takıma karşı çok çok iyi işler yapabilirdi halbuki..
Ama bu üçlüden 2 si son dakkalarda yedekten ancak girebildi

Son düzenleme:
arjantin eger nijeryayi yenerse izlandaya 2 macta da beraberlik yetmiyor , onlarin da nijeryayi yenmesi lazim

herseye ragmen bence ikincilik adayi hala arjantin

arjantin son mac berabere kalip 2 puan ile dahi gruptan cikabilirdi

cunku ben hirvatlarin benzer tarifeyi izlandaya da yapacagini dusunuyorum , tek sart nijerya izlanda macinin berabere bitmesiydi

9-2-2-2 oluyor puanlar o zaman ama arjantin salakca 2 ve 3 uncu golu yiyince , artik bu durumda ya nijerya , ya da fark yemez ise izlanda cikiyor

-3 averaj olmasi sebebiyle artik arjantinin son maci kazanmasi matematiksel olarak da sart

Üst Alt