2018 DK F Grubu M:2 | Almanya 2-1 İsveç | MS | 23 Haziran | TRT 1 - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK F Grubu M:2 | Almanya 2-1 İsveç | MS | 23 Haziran | TRT 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sende ciddili iq problemi var.Heceleyerek mi yazayım anlamadım.Sana diyorum ki benim futboldan iyi anladığım yönünde bir iddiam yok.Bunu zaten kişinin kendisi söylemez,çevresindekiler söyler.Beynin aldı mı bunu bu konumuzun ilk kısmı.Sanmıyorum aldığını ama deneyelim erotik uğur.İkinci kısma geliyorum bak şimdi.Futboldan iyi anlıyorum diyen birinin tahminlerlerle zartla zurtla işi olmaz,oturur bilgini yazıya dökersin şimdi Socrates'te takılan blogger tayfa gibi.Madem iyisin yaz ve forum futbol bilgini görsün.Yiyor mu?
Yiyor tabii ki ben asla senin gibi kaçmam...Tamam hangi konuda kaç kelimelik bir post istiyorsun makale olarak???

ben de katılıyorum burası ikili tarışmaların yeri olmamalı isteyen özelden yazsın ama ben sadece cevap veriyorum biri makale diyor diğeri emir veriyor ki emir verene sadece kısa hürmetler cevabı veriyorum

Onun yerine uygulasan daha hayirli olurdu oysa ki

Ben acikcasi cinsellige isi vardirdigin dk ya kadar daha farkli sekildeydim ama bazen limitler zorlaninca ben de uslubu geriyorum

Ya tamam fatih sen de ya , almanya macini yapti bitti sonra bu konusmalar basladi

Tamam mevzunda haklisin da , sanki kendi milli takimimizi konusuyoruz , mac esnasinda konusuldu bitti yani napalim almanlarin oyun stilini mi irdeleyelim gecenin 1 inde

Tekrarliyorum dedigin dogru ve olmasi gereken ama cok zorladin yani , tamam almanya konusuldu bitti uzatmayalim
Ya Sinan... sende bir türlü akıntıyla cevap vermeyi öğrenemedin.

Ben dalgasına yazdım zaten ama öyle yerlere getirmiş olmuşsunuz ki konuyu yuhhh yani af edersiniz.

Ya tamam fatih sen de ya , almanya macini yapti bitti sonra bu konusmalar basladi

Tamam mevzunda haklisin da , sanki kendi milli takimimizi konusuyoruz , mac esnasinda konusuldu bitti yani napalim almanlarin oyun stilini mi irdeleyelim gecenin 1 inde

Tekrarliyorum dedigin dogru ve olmasi gereken ama cok zorladin yani , tamam almanya konusuldu bitti uzatmayalim
Size sabah kadar anlatsam olmayacak.
Millet bıktı sizin dalaverinizi okumaktan.
Sadece bu konu değil ki.
Her konuda ikili münakaşa.

Bir durulun diyoruz adam like atıyor ama bildiğini okuyor.

Bundan sonra sizi takipteyim off topic yazarsanız bıkmadan üşenmeden raporlayacağım.
Modlar raporlardan bıkacak ben bıkmayacağım.

Gscimbom Mobile

Sonuc olarak yine bir baslik bizim de katkimizla ama esasen ugur un ortami germesi ile bu hale geldi

Su sekilde dusunun , bu basligi inceleyin , benle biri , alp le biri , ya da biriyle baska biri hic ugrasmis mi ? Yoksa hep taraflardan biri sabit bir kisi mi ?

Buradan basliklari kimin bu hale getirdigini cok emek sarfetmenize gerek kalmadan anlayabilirsiniz

Erotik filmlerin insan beyni üzerindeki etkisi üzerine bir makaleyi ben yazacağım,deneğim de sensin.Tekrardan yazmayacağım istediğim konuyu çünkü iki kere yazdım zaten,dön geri oku.
Yoo kaç kelime olduğunu nerede yazdın...Ciddiyim korktun mu? Kaç kelime hangi konuda makale istiyorsun daha ne diyeyim konuyu sana bıraktım sen korkuyorsun daha istediğin şartları söylemeye :ROFLMAO::LOL::ROFLMAO::LOL::ROFLMAO:

Ustat sitede biraz onerilerimi kaale alsaniz cidden rahat edeceksiniz

Bu kardesimize kontrollu bir dinlendirme uygulayalim diyorum kac gundur

Sonunda zaten is oraya varacak ama zaman kaybediyoruz

Ilk etapta 24 saat dinlenmesi hakkaniyetli olacaktir

Erken uyari kivaminda , kendisini de korumak adina .

Ceza almadan kendisini düzeltmesini istiyorum, gerçekten neden ısrarla birilerine bulaşıyor ya da bu kadar konuları uzatıyor anlamıyorum. Her şeyden önce insan yorulur, adam makale yaz diyor, ya yaz ya yazma, 20 mesaj onun üzerine konuşmanın manası ne ama adam konuşuyor.

Uğur bey küfür veya hakaret etmedikçe istediğini yaza bilir bence.
Saçmalamış olursa arada sırada ona buna göre es geçin işte. Ne diye okadar önemsiyorsunuz ki bu kadar bunuda ben anlamıyorum.

Polimik yürütecek kişi değilse uzak durun olur biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt