2018 DK F Grubu M:2 | Almanya 2-1 İsveç | MS | 23 Haziran | TRT 1 - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK F Grubu M:2 | Almanya 2-1 İsveç | MS | 23 Haziran | TRT 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben aslinda bayadir hic karsilikli diyaloga girmiyordum da bir iki gundur nasilsa arastirma aliskanligimiz yok diye (ki bu da anti parantez bizim ayibimizdir) kendi savundugu seyler adina apacik foruma yalan seyler soylemeye baslayinca kucuk bir ameliyat yapma durumunda kaldim

@Keramettin TANRIVERDİ üstat siz konuyu yazın kelime sayısını da söyleyin ne zaman nereye postu atacağımı da söyleyin yahut sataşmaları ve linç çağrılarının önüne geçin...

Ondan istemene gerek yok , ben sana listeyi vereyim

- enver pasa veya sadece o degil , x kisiler hakkinda tarihi hadiseler ile forumda sonu gelmeyen tartismalar acma

- surekli hurmetler bilmem ne cocuk gibi davranma , cunku amacsiz , icten olmadigi belli , sinirlendirme amaci da artik sonuca ulasmiyor , kisaca amacsiz

- sunu bildim bunu bildim , ben demistimleri birak , hadi belli bir yas alti arkadaslar o heyecanlari ile bunu yapamiyor olabilirler , sen yapma kac yasinda adamsin

- bir de o gebersin bunun bacagi kirilsin vs leri birak , bir gununu messi nefretinle yedin forumun , keza bir kac gunu selcukla

Bu 3-4 basliga riayet et huzur bul

Aksi takdirde biraz daha gerersen kontrollu dinlendirmeler baslayacak hissiyatina sahibim .

Ondan istemene gerek yok , ben sana listeyi vereyim

- enver pasa veya sadece o degil , x kisiler hakkinda tarihi hadiseler ile forumda sonu gelmeyen tartismalar acma

- surekli hurmetler bilmem ne cocuk gibi davranma , cunku amacsiz , icten olmadigi belli , sinirlendirme amaci da artik sonuca ulasmiyor , kisaca amacsiz

- sunu bildim bunu bildim , ben demistimleri birak , hadi belli bir yas alti arkadaslar o heyecanlari ile bunu yapamiyor olabilirler , sen yapma kac yasinda adamsin

- bir de o gebersin bunun bacagi kirilsin vs leri birak , bir gununu messi nefretinle yedin forumun , keza bir kac gunu selcukla

Bu 3-4 basliga riayet et huzur bul

Aksi takdirde biraz daha gerersen kontrollu dinlendirmeler baslayacak hissiyatina sahibim .
hürmetler

Keramettin adminim tartışmalara ceza vermek istemenizi anlıyorum.merak ettim ersin şen dün gsc nin açılımını büyük bi küfür şeklinde yazdı aldığı ceza neydi merak ettim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt