2018 DK Final | Fransa 4-2 Hırvatistan | MS | 15 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Final | Fransa 4-2 Hırvatistan | MS | 15 Temmuz | TRT 1

Bugün elbette Fransa kazansın istiyorum. Oldukça da rahatım. Hasarlı Hırvat savunmasını paramparça eder Mbappe.

Fransa açık ara bu kupayı en çok hak eden takım. Uzun yıllardır sürekli oyuncu çıkardılar, 2016'da finali kaybettiler ama bu kez hak ettiklerini alma zamanı.

pogba_photo_effect__by_renibitaj-da5z9b8.png

Hayırlı olsun şampiyonluğumuz

Gece tura çıkacağız inş

bu maçta favori açık ara fransızlar olmasına rağmen ben hırvatları destekliyorum . kanını emip sömürdükleri ülkelerden topladıkları devşirme zencilerle bir yere gelsinler istemiyorum

Ben de hirvatlari destekliyorum ve biraz bize benzetiyorum . Gucleri fransadan asagida , atletik degiller fransa kadar , ayrica tecrubeli oyunculari olmasina ragmen takim tecrubeleri dusuk

Ama gerek 2008 de bize , gerek gidemedikleri 2010 elemelerinde , daha 2 sene evvel portekize uzatmalarda elendiklerinde cok sanssizlardi

Bu turnuvada da fransadan dakika olarak 1 mac fazla yaptilar , 3 tane 120 dakika oynadilar , 90 dakika fazla oynamislar

Ayrica hic dunya kupalari yok , ve bizim eleme grubundan geldiler

Fransayi belki baska takima karsi desteklerdim ama bu kez hirvatlar alir insallah

Kotu bir turnuva oldu , ama kim kazanirsa kazansin bu 2 liden , en azindan futbola saygi gosteren , atagi digerlerinden cok dusunen bir takim kazanacak kismen , ki hirvatlarda bu bir tik daha fazla

Üst Alt