2018 DK Son 16 | Fransa 4-3 Arjantin | MS | 30 Haziran | TRT 1 - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Son 16 | Fransa 4-3 Arjantin | MS | 30 Haziran | TRT 1

XTvfqHieAkqahnkUkyPsIg.jpg
Ümmet dostları mutlu

Beyler neden illa taraf tutma ihtiyacı hissediyorsunuz Messi ve Ronaldo tartışmaları cidden çok gereksiz. İkiside büyük futbolcu siz futbolseversiniz zevk almaya bakın ne güzel maç oldu işte

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arjantin domine etti fransa kazandi

Arjantin savunmasi zayif oldugu icin fransa kontralarda etkili oldu ama biraz defans yapmasini bilen bir takima karsi fransa'nin bu düzen de basarili olmasi zor

izleyemedim maçı fakat sonuç şaşırtmadı.

Fransa eler diye düşünüyordum bende.

Messi milli takımı bırakır sanırım

Niye canlı seyredince videoda göstermedikleri doğa üstü olaylarmı yapıyodu :D

Hayır doğa üstü olaylar yapmıyordu

Yalnızca dünya kupasını tek başına kazandırdığı takımın

Şimdiki Arjantin’den pek farkı olmadığını ama Maradona’nın o takımla dünya kupasını TEK BAŞINA inanarak ve savaşarak kazandığını görecektin

Akabinde İtalya’ya gidip tarihinde şampiyonluğu bulunmayan Napoli’yi 2 defa şampiyon yaptığını görecektin

Kısaca EFSANE nedir onu anlayacaktın

Sonra gelip buraya Evet Messi iyi oyuncu ama Maradona Efsanedir diyecektin

Aynı Hagi ile Sneijder’i kıyaslayanların hatasına düşmeyecektin renktaşım:)

iPad cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hayır doğa üstü olaylar yapmıyordu

Yalnızca dünya kupasını tek başına kazandırdığı takımın

Şimdiki Arjantin’den pek farkı olmadığını ama Maradona’nın o takımla dünya kupasını TEK BAŞINA inanarak ve savaşarak kazandığını görecektin

Akabinde İtalya’ya gidip tarihinde şampiyonluğu bulunmayan Napoli’yi 2 defa şampiyon yaptığını görecektin

Kısaca EFSANE nedir onu anlayacaktın

Sonra gelip buraya Evet Messi iyi oyuncu ama Maradona Efsanedir diyecektin

Aynı Hagi ile Sneijder’i kıyaslayanların hatasına düşmeyecektin renktaşım:)

iPad cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
O zamanki futbolla günümüzdeki futbol aynımı? Servet çetini biliyorsun değilmi kasap işte o zamanlarda servet çetin gibi topculara iyi defans deniyordu. messiyle maradonayı o dönemlerde ve bu dönemlerde oynatma şansımız yok ama sağa içine baktığımda messi maradonan her haliyle üstün bunu görmemek için kör olmak lazım messinin 2009 ve 2012 deki o performansına hiç bir canlı kolay kolay ulaşamaz

O zamanki futbolla günümüzdeki futbol aynımı? Servet çetini biliyorsun değilmi kasap işte o zamanlarda servet çetin gibi topculara iyi defans deniyordu. messiyle maradonayı o dönemlerde ve bu dönemlerde oynatma şansımız yok ama sağa içine baktığımda messi maradonan her haliyle üstün bunu görmemek için kör olmak lazım messinin 2009 ve 2012 deki o performansına hiç bir canlı kolay kolay ulaşamaz

Tamam renktaş seninle bu konuda anlaşamayacağız anlaşılan

Senin görüşüne de saygı duyuyorum ve eyvallah diyorum

Daha fazla kimseye de rahatsızlık vermeyelim

Sana iyi futbol seyirleri dilerim

Üst Alt