2018 DK Tahmin Yarışması | Şampiyon Can Büyük - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Tahmin Yarışması | Şampiyon Can Büyük

Fransa Uruguay maçına 1-0 demiştim ve öyle bitecek gibiydi. Muslera o topu elinden kaçırmasa artı 53 puan daha alıyordum. Neyse bu da iyi bir puan benim için..
Bide buradan geliyordu :D
  1. Ceza sahası dışından gol ; a - Olur ( 18 Puan ) b - Olmaz ( 13 Puan )

ama buradan gelemiyordu
  1. Griez+Mbap // Suarez+Cavani+Gomez ikililerinden hangisi daha çok gol atar ? ; a - Griez+Mbap ( 15 Puan ) b - Suarez+Cavani+Gomez ( 19 Puan ) c - Eşit ( 22 Puan )

Fransa Uruguay maçına 1-0 demiştim ve öyle bitecek gibiydi. Muslera o topu elinden kaçırmasa artı 53 puan daha alıyordum. Neyse bu da iyi bir puan benim için..

O maç için skora 1-1, Griez+Mbappe ile Suarez+Gomez eşit gol atar (2 taraf da atamaz diye düşündüm) ve ceza sahası dışından gol olmaz demiştim. Muslera o golü yiyince 1-1 ihtimali gitti, Griez ceza sahası dışından gol atmış oldu bi anda gitti onlarca puan..

Yarı Final Tahminlerimi eklemeyi unutmuşum allahtan ilk maçta daha gol olmadı;

Fransa-Belçika: Fransa Turlar...

Hırvatistan-İngiltere: İngiltere Turlar...

Dünkü maça göre şu anki genel puan durumu;

1. Can Büyük 445
2. Yusuf Kara 429
3. Hakan Yazıcı 425
4. Emrah Oktay 407
5. Sinan Bilgin 387
6. Erman Oktay 368
7. Burak Pekdemir 366
8. Mehmet Eroğlu 364

Hirvat macindan sonra +116 almisim galiba

Puanlamalarda mac skorlari icin de 90 dakika mi 120 ye uzayanlarda 120 dakikayi mi kaale aldiniz bugune dek ?

Yukarida bir ayrim yapilmadan 120 dakika olursa 120 dakika denmis ama onceki puanlamalarda skor tahminlerine ozel ben de 90 dk diye animsiyorum

ama emin de degilim

Üst Alt