2018 DK Tahmin Yarışması | Şampiyon Can Büyük - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Tahmin Yarışması | Şampiyon Can Büyük

Sampiyon olduguma göre mac tahminleri ile futbol bilgisi ölcen arkadasin mantigina göre futbol profesörü olmam gerek degil mi :red:

helal can (y)
h. yazici sana da tebrikler babatunde (y)
EROVIC en azindan sinan beyi gecmissin ahbab (y)
ugur guzel ortada yoksunuz ahbab (n):unsure:

Sampiyon olduguma göre mac tahminleri ile futbol bilgisi ölcen arkadasin mantigina göre futbol profesörü olmam gerek degil mi :red:
doğru noktaya dil atmışsın can
bu gibi yarışmalarda birinci olanlar forumun admini olmalıdır
adminlik elinde espresso ile foruma girip murhoya yalan haber yapın şeklinde olmaz
futbolu bilmekle olur... futbolu bilmeyen gscimbom admini istifa etmelidir.

saygılar ve kutlarım yine ;)

doğru noktaya dil atmışsın can
bu gibi yarışmalarda birinci olanlar forumun admini olmalıdır
adminlik elinde espresso ile foruma girip murhoya yalan haber yapın şeklinde olmaz
futbolu bilmekle olur... futbolu bilmeyen gscimbom admini istifa etmelidir.

saygılar ve kutlarım yine ;)

Sagolasin Berat.

Ben orada aslinda belirli bir kisiye hitap etmistim, kendisi tahminlerin tutup tutmamasiyla futbol bilgisi ölcüyor burada.

Burada ödülü Like olan yarismada kazandim, ama arkadaslar arasinda parayla oynadigimiz tahmin grubunda kil payi ikinci oldum.

Grup asamasinda 2 maca skor oynamayi unutmusum, bu yüzden önümde birinci bitiren arkadas sadece 1 puan fark ile sampiyon oldu ve gitti 100€ :(

Tebrikler...

Bizim şirkete de yaptık bu tür yarışma. Adam başına 5 Euro atık kasaya.

Üçüncü oldum maalesef 29 kişi arasından.
Birinci bir hanımefendi oldu ki futbol topunu görse bomba olduğunu düşünür. Sayısal lotto oynamalı bence hanımefendi. İnanılmaz skor tahminlerini tuturdu. Korea 2-0almanya skorunu birisi nasıl tahmin eder yahu mesela. :)

Tebrikler...

Bizim şirkete de yaptık bu tür yarışma. Adam başına 5 Euro atık kasaya.

Üçüncü oldum maalesef 29 kişi arasından.
Birinci bir hanımefendi oldu ki futbol topunu görse bomba olduğunu düşünür. Sayısal lotto oynamalı bence hanımefendi. İnanılmaz skor tahminlerini tuturdu. Korea 2-0almanya skorunu birisi nasıl tahmin eder yahu mesela. :)
Ahahahahahahah.

Ahahahahahahah.
Ne oldu hani tahmin ustasıyım diyordun?

İlk tahminler dışında katılamadım. İlk tahminlerde yüzde 70 üzerinde tutturmuştum. Sonrasında iletişim kopukluğu oldu. Bu noktada Burak Bey'in emeğine saygı duyarak eleştiri yapmak zorundayım. İkinci, üçüncü oyun derken çok duyulmadı. Buna sebep etiketlerin düzgün çalışmayışı da olabilir.

Üst Alt