2018 Dünya Kupası Elemeleri Maç Takip Başlığı - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 Dünya Kupası Elemeleri Maç Takip Başlığı

Şampiyon muhtemelen Brezilya,Arjantin ve Almanya üçlüsünden biri olacaktır. Fransızların kupayı kazanabileceğini düşünmüyorum.

Listede elbet en cok hollanda ile italya insanlari sasirtmistir ama bu olabiliyor , mesela 1994 te de fransa ve ingiltere yoktu .

Beni burada sasirtan ulke avusturya oldu , sadece turnuva disi kalmasi ile degil , belcika ile birlikte ciddi cikis yakalamislardi ama cok kotu eleme gecirdiler

izlanda polonya sirp 3 lusu disinda bir de katilsin katilmasin irlanda saygiyi hakediyor , onlar da baya inatci ve basarililar son donemde , gerci elenmelerini istiyorum bu aksam ama hakkini da vermek lazim

Bugün, İrlanda-Danimarka maçında İrlanda kazansın isterim. İtalya'ya üzüldüm ama İrlanda ile sevinmek istiyorum. Taraftarıyla,inanılmaz fizik gücü ve enerjisiyle, sert savunmasıyla turnuvaya renk katacaktır.

Euro2016'da Fransa'yı nasıl zorladıkları hala akıllarda. 10 kişi kalmasalar elerlerdi belki de. Diğer iki bilet için adaylarım; Avustralya ve Peru tabiki.

onur haklisin ama euro 2016 da gruptan cikarlarken 1 mac eksik oynadiklarini unutmamak lazim , italya macina bakarsan golun gec gelmesi asil sasirtici olan , rakipsiz oynadilar resmen

gerci bizle beraber en zor gruptalardi , belcika italya ve isvec ile

Yine istemsiz oldugu kesin ama net elle temas eden bir kol

bu ise kural koyucu el atmadikca hakemler de gunah kecisi olmaya devam edecekler

irlanda bana antipatik geliyor ,aslinda muhtemelen gecen seneden kaynakli ama gerci adamlarin sucu yoktu

birini secmem gerekirse danimarkayi isterim ben de

Bu basligin konusu degil ama ne yapip edip 2020 ye katilmamiz lazim . Belki rusyadaki dunya kupasina katilmamamiz aci verse de gecip gidecektir ama 2020 avrupa sampiyonasinin ozel kosullarindan oturu , eger o turnuvayi da iskalarsak hakkaten yikici olur

Üst Alt