2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Almanya - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Almanya

Adam 23 kisilik kadroyu acikladi Alman basininda buna dair haberler var. 4 kaleciyi Neuer daha tek bir maca dahi cikmadigi icin götürdü hazirlik maclarina. Avusturya karisinda Neuer 90 dakika oynayip tatmin edici bir performans gösterince de kararini verdi zaten.

Yani Neuer'i araplara karsi izleyip öyle karar verecek diye bir durum yok. Leno, Tah, Sane ve Petersen. Bunlar kadrodan cikarildi, 23 kisilik kadro aciklandi.
Daha bugün açıklanmış renktaş ki postu attığım saat belli 14:32...DFB türkiye saati ile 15:08'de açıklamış...Bildirimler gelmediği için de yeni fark ettim...Lütfen algı yapmayalım kardeşim :) Ayrıca kaleci sayısı da 3'e düşmüş nihai listede zira en fazla 3 kaleci olabilir...Leno ovulmuş...

latest

brandta sevindim
Brandt da kadrodan çıkarılabilir zira hala 27 kişideler bir kaleci gidecek demek ki 3 futbolcu daha çıkacak forvette 3 kişi kaldıklarına göre defansta da 8-9 kişi olacağına göre brandt gidebilir...Reus'a gelirsek sakatlanmasa dünyanın en iyi kanatlarından ve milli takım tecrübesi vr herhalde reus kalacak sane çingenesi gidecek...
Demiştim karar açıklanmadan önce...Hürmetler...

Nihai Kadro;

Kaleciler: NEUER-TRAPP-TER STEGEN

Defans: KIMMICH-PLATTENHARDT-GINTER-HUMMELS-BOATENG-SÜLE-RÜDİGER-HECTOR

Orta Saha: REUS-DRAXLER-KHEDIRA-KROOS-ÖZİL-İLKAY-GORETZKA-BRANDT-RUDY

Forvet: MULLER-GOMEZ-WERNER

Daha bugün açıklanmış renktaş ki postu attığım saat belli 14:32...DFB türkiye saati ile 15:08'de açıklamış...Bildirimler gelmediği için de yeni fark ettim...Lütfen algı yapmayalım kardeşim :) Ayrıca kaleci sayısı da 3'e düşmüş nihai listede zira en fazla 3 kaleci olabilir...Leno ovulmuş...

Kaleci sayisi tabi ki 3'e düsecekti. 4 kaleci almasinin nedeni Neuer'in daha 1 dakika bile oynamamasiydi, yoksa Neuer'i dünya kupasina götürmeme gibi bir düsüncesi yoktu isini saglama aldi. Avusturya karsisinda 90 dakikayi problemsiz sekilde oynayinca hic bir engel kalmadi.

15:08 mi? Basin toplantisi TSI 12:30 da basladi. Ne algisi yapacagim ne anlatiyorsun.

Amma "ben dedim" meraklisisin sen de ha. Her yerde ben demistim ben söylemistim diye mesajlarini okudum bugün ayri ayri konularda.

Sen bunu yazmadan 2 saat önce Sane yok yazmışlar zaten, Brandt da duruyor kadroda

ne diyon
Ben DFB'nin sitesine bakmıştım sabah orada açıklanmamıştı nihai liste...Sadece Sane yok haberi düşmüştü dediğim saatte konuyla alakalı son postu attım sonrasında resmi siteye düşmüş diyorum...Evet Brandt da listedeymiş haberi inceleyip resmi ve nihai kadroyu yazdım zaten bakabilirsin...

Kaleci sayisi tabi ki 3'e düsecekti. 4 kaleci almasinin nedeni Neuer'in daha 1 dakika bile oynamamasiydi, yoksa Neuer'i dünya kupasina götürmeme gibi bir düsüncesi yoktu isini saglama aldi. Avusturya karsisinda 90 dakikayi problemsiz sekilde oynayinca hic bir engel kalmadi.

15:08 mi? Basin toplantisi TSI 12:30 da basladi. Ne algisi yapacagim ne anlatiyorsun.
Alınma renktaş ben resmi siteye bakıyorum her gün bu sabahta baktım yoktu şimdi postları gördüm girdim resmi siteye açıklanma saatine...Twitter kullanamıyorum ben geri kafalıyım, hürmetler :)

Alınma renktaş ben resmi siteye bakıyorum her gün bu sabahta baktım yoktu şimdi postları gördüm girdim resmi siteye açıklanma saatine...Twitter kullanamıyorum ben geri kafalıyım, hürmetler :)

Ben de Twitter da görmedim. Focus sitesinde gördüm.

Resmi site tabi ki basin toplantisindan sonra aciklayacak kadroyu daha dogrusu bunun haberini girecek. Adam basin toplantisi yaparken kadroyu sizdiracak halleri yok tabi.

Ben de Twitter da görmedim. Focus sitesinde gördüm.

Resmi site tabi ki basin toplantisindan sonra aciklayacak kadroyu daha dogrusu bunun haberini girecek. Adam basin toplantisi yaparken kadroyu sizdiracak halleri yok tabi.

Üst Alt