2019-2020 Anti Galatasaray Ağlama Duvarı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019-2020 Anti Galatasaray Ağlama Duvarı

Galatasaray'lılarda bunların açtığı hashtagleri kullanarak yazı yazıyor. ÇOK internet ve sosyal medya cahili taraftarımız var.

Bu zaten geçen sene bildiri ile beraber başladı lig sonuna kadar devam etti ve transfer sezonu da dahil hala daha devam etmektedir. Fb şampiyon yapılana ve 4. yıldızı takana kadar da belli ki devam edecek. K.O.Ç Holding her taraftan saldırıyor. Bunu görmemek için ya fenerli ya da saf olmak lazım. Bu Alican denen herif büyük ihtimalle kendine ait bir sosyal medya trol ekibi dahi kurdurmuştur. Alican & Fiko & Göksel & Rizeli Çomar ittifakına belli ki Kayseri başkanı da katıldı. Galatasaray lehine hakem hatası yok tam tersi aleyhine olan bir maçta çıkıp sağda solda anırıyor. Bunların alayı paralı köpek.

Bu zaten geçen sene bildiri ile beraber başladı lig sonuna kadar devam etti ve transfer sezonu da dahil hala daha devam etmektedir. Fb şampiyon yapılana ve 4. yıldızı takana kadar da belli ki devam edecek. K.O.Ç Holding her taraftan saldırıyor. Bunu görmemek için ya fenerli ya da saf olmak lazım. Bu Alican denen herif büyük ihtimalle kendine ait bir sosyal medya trol ekibi dahi kurdurmuştur. Alican & Fiko & Göksel & Rizeli Çomar ittifakına belli ki Kayseri başkanı da katıldı. Galatasaray lehine hakem hatası yok tam tersi aleyhine olan bir maçta çıkıp sağda solda anırıyor. Bunların alayı paralı köpek.

6DaR79.png

Sadece bu arkadaş değil başka hesaplarda paylaştı Fener ol dan gelen paranın bir kısmı buralara dağıtılmış

6DaR79.png

Sadece bu arkadaş değil başka hesaplarda paylaştı Fener ol dan gelen paranın bir kısmı buralara dağıtılmış
Ya arkadan bir oyun dönüyor zaten bu çok net. Dediğim gibi anlamamak için ya fenerli ya da saf olmak lazım. Özellikle sosyal medya üzerinden bizi vurmayı hedefliyorlar belli ki. Sosyal medyada net bir biçimde bizden gerideler o yüzden Alican bu konuya yatırım yapmış olabilir hatta bu fenerli trol hesapları kullananlar tek bir ofiste maaşlı olarak çalışıyor dahi olabilir. Zor bir sene bizi bekliyor burası net. Camia olarak sağlam durmalıyız ve sessiz kalmamalıyız. Oynanan futbol konusunda hocayı eleştirsem de bu akşam çıkarıp masaya vurmuş yine hoşuma gitti. Lakin bunu sadece Fatih Hoca yapıyor yönetim son derece pısırık.

Bu sene şampiyonluk çok zor. Çok iyi oynasak da bu durum değişmez.

Adamlar Türkiye futbol tarihinin en büyük operasyonuna başlamış birlik olupta.

Özelikle fenerin masa oyunlarını daha önce çok yendik ama bukadar bir çok kulüp ve tff birlikte bir olmuş şekilde bir ortam ilk defa oluyor galiba.

Bu arada....

Dünyaca ünlü hakem Collina'nın beIN Sports'a yaptığı maç yorumu: "Galatasaray hakem Mustafa Öğretmenoğlu'na rağmen kazandı diyebilirim. Mensah'ın ikinci sarı kartı es geçildi, Kayserispor'un attığı ikinci gol VAR'dan iptal edilmeliydi ayrıca Emre Mor'un atılması yanlış."

Bu sene şampiyonluk çok zor. Çok iyi oynasak da bu durum değişmez.

Adamlar Türkiye futbol tarihinin en büyük operasyonuna başlamış birlik olupta.

Özelikle fenerin masa oyunlarını daha önce çok yendik ama bukadar bir çok kulüp ve tff birlikte bir olmuş şekilde bir ortam ilk defa oluyor galiba.

Bu arada....

Dünyaca ünlü hakem Collina'nın beIN Sports'a yaptığı maç yorumu: "Galatasaray hakem Mustafa Öğretmenoğlu'na rağmen kazandı diyebilirim. Mensah'ın ikinci sarı kartı es geçildi, Kayserispor'un attığı ikinci gol VAR'dan iptal edilmeliydi ayrıca Emre Mor'un atılması yanlış."
bunlarla mucadele edip oyunu bozabilecek bir camiayız ama su anda buna uygun yönetim yok hepsi korkak o yuzden olan hocaya oluyor

yönetim tüm bunları korkusuzca görüntülü olarak hakettikleri gibi cevap verirse herseferınde ancak öyle mücadele edebiliriz

akıllı olacan ama asla sessiz kalmayacan bu ülkede yoksa sessiz kalan dahada cok ezilir

taraftarımızın gücü cok fazla bunu bildikleri icin önce sosyal medyadan basladıyalı cocugu heranlamda yanıt vermeliyiz sessiz kalırsak bu yönetim gibi ozaman işte hertürlü sey olur cünkü bu sene onların ölümkalım seneleri

Bu Anadolu kulüpleri Fener'e Besiktas'a falan yenilince niye hic bu kadar bagirip cagirmiyorlar. Sirf buradan bile belli oluyor niyetleri.
valla bende bunlari merak ediyorum. galatasaray mac kazanmasin kazandikca hirsiziz. yemin ederim 0-3-31 felan bitirsek hakettikleri bu felan diyecek adamlar suan kulub baskanlari.
sonra neden turk taraftari birlesemiyor. ulan aziz yildirim bile bu kadar pust degildi sikeci mikeciydi ama ali koc gibi gotu sikisinca gidip baska kulub baskanlarla orgutlenmedi bize karsi

Ofsayt çizgisi mesafeyle alakalı yamuk gözüktüğü gibi sarı kartlarında hepsi doğru. Doğruya doğru demek neden bu kadar zor ?

Bu memlekette gördüğünü konuşabilen çok az insan var.

zaten fener kimden topcu aldigisa sadece para ve topcu arasinda kalmamisdir. deniz turuc transferi mesela. baskan kendi cepinden cikarip kayserispora ekstra bir miktar para verecek gelin bize destekleyin bak topcunuzuda aldik diye. yoksa macta herhangi bir yanlis yok kirmizi kartlar dogru, iptal edilen golleri tartisan insanlar yok. ya da ne bileyim gazisehir macinda fenerin lehine 3 penalti calindi diye tartisani gormedim suana kadar.
bu sene zor ama bu sene yine sampiyon olacagiz. herkes buna inansin.

zaten fener kimden topcu aldigisa sadece para ve topcu arasinda kalmamisdir. deniz turuc transferi mesela. baskan kendi cepinden cikarip kayserispora ekstra bir miktar para verecek gelin bize destekleyin bak topcunuzuda aldik diye. yoksa macta herhangi bir yanlis yok kirmizi kartlar dogru, iptal edilen golleri tartisan insanlar yok. ya da ne bileyim gazisehir macinda fenerin lehine 3 penalti calindi diye tartisani gormedim suana kadar.
bu sene zor ama bu sene yine sampiyon olacagiz. herkes buna inansin.

rıza çalımbay geçen hafta rize maçında kendi aleyhine hata yapan fırat aydınusu ağır eleştirdi.

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Çaykur Rizespor maçında ceza sahasındaki elle oynama pozisyonunda hakem Fırat Aydunus'un bilerek VAR'a gitmediğini iddia etti.

Çaykur Rizespor maçının son anlarında ceza sahasında yaşanan elle oynamaya pozisyonu nedeniyle hakem Fırat Aydınus'u eleştirilen Çalımbay, "Benim affetmeyeceğim şeylerden bir tanesi hakem arkadaşımızın yaptığı hata. Top direkt koluna geliyor. Bir yerinden seken bir top olsa bir şey demem. Direkt koluna gelen bir şeyi görmüyorsa yazık. Gideceksin, bakacaksın. Oraya 'Var' sistemi konmuş ama gitmedi. Televizyonda da gördük. Sahada canlı gördük. Top direkt koluna geliyor. Onu da hakemin görüp vermesi gerekiyordu. Ya da gidip bakması gerekiyordu. Ben bilerek gitmediğine inanıyorum. Çünkü onun gibi üst düzey bir hakemin bunu görmesi lazım, gidip de bakması gerekiyor. (milliyet)

vizyoncu sayesinde rize de kollanıyor ...

Üst Alt