2019/2020 Futbol ve Şampiyonluk Nöbeti - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Falcao'nun metabolik yaşı 22 çıktı
10.09.2019
Kasımpaşa maçında ilk kez G.Saray formasını giymeye hazırlanan Falcao'nun Monaco'da ilk 4 haftada oynamasına engel olan sakatlığından eser kalmadı. Kolombiyalı yüzde 100 hazır durumda.

33 yaşındakı Falcao'nun metabolık yaşı 22 çıktı.

Galatasaray'ın'ın yeni yıldızı Falcao'nun sağlık kontrolündeki detaylı analizde metabolik yaşının 22 çıkması doktorları bile şaşırttı. Golcü futbolcunun sağlık durumuyla ilgili bazı veriler şöyle:

Vücut yağ oranı: DENGELi
İç organ yağlanması: DÜŞÜK
Hücre içi ve dışı sıvı miktarı: YETERLİ
Toplam su miktarı: İDEAL
Vücut kas dengesi: MÜKEMMEL

sporx.com/

Klop dayi bizi de gor
Ben de oyundan cikan oyuncu antrenoruyum
Tabelanin kaldirilmasindan, oyundan cikana kadar ne yapmasi gerektigi bende, yaslan arkana izle
Bu alanda en iyisiyim

hocaya verilen cezadan dolayı atlatmıştım tabi doğal olarak paketlendik.

Neyse galatasaray bu saatten sonra kenar yönetimi, oyuncular geçen sene dediğim şeyi yapmalılar.
Her hafta bir önceki haftayı yorumlamalılar yönetim az dik durup tüm takıma bunu yaptırmalı konuşmuyoruz ağlaklığına girmemeli önceki haftayı yorumla geç hatta ş.ligi maçı varsa onu yorumla geç. Milli maçı yorumla vs. vs. o maçla ilgili hiç kimse konuşmasın bundan sağlam boykot olmaz bence, sonra gstvye çıkar maçı yorumlarsın youtubeden yayınlarsın baktın bejin vs ihlal yapıyor hemen telif at bütün bunları biz mi söyleyelim yani

Bizi yaparsa Falcao şampiyon yapar. Kıl payı olur olursa. Oynadığımız belirli bir sistem yok. Kaos üzerine kurulu bir şeyler oynamaya çalışıyoruz. Konya, Kayseri maçları gibi daha fazla devam edemeyiz. Bir şeyleri oturtmamız lazım artık, ama oturtabileceğiz gibi görünmüyor. Eğer yarış içinde olursak muhtemelen çok stresli bir sezon olacak. Yarış içinde olmazsak çok kötü. Bu maaş yükünün altından kalkamayız.

Jimmy, Adem gibi oyuncuların forma şansı iyicene azaldı. Bu oyunculari temeli sağlama almak için almiştik. Şu son gün transferleri olmasaydi önemli olacaklardı. Adem keza yaptı yapacağını kayseri maçinda.

EELNatjXkAAdS4Z

Bundan 3-5 yıl önce, "yabancı sayısı 6'dan 7'ye çıksa, 8 olsa, ne rahatlarız var ya" diyorduk, bugün 14 yabancı sisteminde bile fazla verip kadro dışı bırakacak kadar plansız işler yapıyoruz.

Bir defa 14 yabancı diye bir kural yok, 12+2 yabancıdır onun aslı. Tıpkı 6+2 gibi ya da 5+0+3 gibi. Hakikati konuşmak gerekirse, kadroya yazamadıktan sonra 2 yabancı daha almak ziyadesiyle saçma.
Hadi gel şimdi Seri'yi mi tribüne gönderecen Lemina'yı mı, yoksa Andone'u mu? Yahut tam kadro olmamak için dua mı edecez? Donk ise kafadan tribünde onu hiç saymıyorum.

12 tane kaliteli yabancın olur, 16 tane de yerli oyuncun olur. Ne sözleşme dondurmakla uğraşırsın ne de her hafta kimi tribüne göndersek diye düşünürsün.

Bundan 3-5 yıl önce, "yabancı sayısı 6'dan 7'ye çıksa, 8 olsa, ne rahatlarız var ya" diyorduk, bugün 14 yabancı sisteminde bile fazla verip kadro dışı bırakacak kadar plansız işler yapıyoruz.

Bir defa 14 yabancı diye bir kural yok, 12+2 yabancıdır onun aslı. Tıpkı 6+2 gibi ya da 5+0+3 gibi. Hakikati konuşmak gerekirse, kadroya yazamadıktan sonra 2 yabancı daha almak ziyadesiyle saçma.
Hadi gel şimdi Seri'yi mi tribüne gönderecen Lemina'yı mı, yoksa Andone'u mu? Yahut tam kadro olmamak için dua mı edecez? Donk ise kafadan tribünde onu hiç saymıyorum.

12 tane kaliteli yabancın olur, 16 tane de yerli oyuncun olur. Ne sözleşme dondurmakla uğraşırsın ne de her hafta kimi tribüne göndersek diye düşünürsün.
Babel-Andone-Seri-Lemina gibi adamları tribüne göndermek için almadık bence

Dediğin gibi Donk'un tribüne çıkması kesin gibi lig maçlarında buna ek olarak 2 bekimizden biri daha tribüne çıkar yerine Şener veya Ömer artık hangisi seçilirse o oynar

Mariano&Nagatomo oynayacak diye Seri veya Lemina'yı tribüne göndermeye gerek yok

Üst Alt