2019 TFF Süper Kupa | Akhisarspor 0-1 Galatasaray | MS | 7 Ağustos | Şampiyon Galatasaray! - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 TFF Süper Kupa | Akhisarspor 0-1 Galatasaray | MS | 7 Ağustos | Şampiyon Galatasaray!

Neyse Kralhanda yine çıkardı vurdu masaya.

Bartali hocam iyisin hoşsun da napmışsın bu takımı son 15 dk hepsinin dili dışarı çıktı. Sal biraz şutakımı kendilerne gelsinler

Seri tek başına kafayı yedi ortasahada, wanyama veya muadili biri yarın direk transfer edilmeli

Onyekuru son ana kadar kiralık zorlanmalı

Marcaodan mi baslasam, Luyindamadan mi baslasam yoksa Selcuk gereksizinden mi... Ne defans defanslik yapti nede orta saha vardi. Rakip gucsuz oyle boyle aldik ama gercekten cok dusundurucu. Bu halde bu takim ligte cooook zorlanir. Acil takviyelerin gelmesi, takiminda toparlanmasi lazim.

2. Lig takımına karşı maçın adamı kalecin seciliyorsa başkanından hocasına herkes oturup düşünecek, çözüm üretecek, uretemiyorsa izin isteyecek...

Şok oldum.. buz gibi kalakaldım TV başında. O kadar heyecanlıydım bu maç için, şu izlediğim resmen acı verdi bana. Takımı bu kadar kötü görmek beni çok üzdü, ve bir o kadar düşündürüyor.

Normalde yangıncı değilim ama aynı düşüncedeyim. Bu futbolla mı rakiplere korku salıcaz.
Sanırım hocanın da kendini yenilemesi gerekiyor. Biri çıkıp söylemeli, Selçuk öldü bitti artık. Belhanda ile oyun falan kuramazsın, rakibe oyun kabul ettiremezsin, kral çıplak diyecek kimse yokmu ekipte?

Üst Alt