2019 TFF Süper Kupa | Akhisarspor 0-1 Galatasaray | MS | 7 Ağustos | Şampiyon Galatasaray! - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 TFF Süper Kupa | Akhisarspor 0-1 Galatasaray | MS | 7 Ağustos | Şampiyon Galatasaray!

Seri gayet iyiydi yahu daha 2. Maçı adamın topu alışı, dönüşü, hızlı oynaması rahatlattı takımı. Daha da iyi olacaktır. Sıkıntı topu kazanamıyor olmamız yoksa takımın pas kalitesi gayet iyi durumda. Bir tek 6 numarayla defansif kısmı çözebilir miyiz soru işareti yalnız, göreceğiz.
kardeş serinin yanına onun gibi hızlı oynayan bir oyuncu koy uçar uçar. zaten xavinin bu adam hakkındaki konuşmaları da bunu gösteriyor. çok hızlı düşünüp oyunu rahatlatan bir yapısı var. Ha bunu şu an dmc de yapıyor, ileri at orda da aynı şekilde oynayacak bizim takıma fazla diye düşünüyorum

Gerçi şuda var hakem penaltı yedi. Kendimden biliyorum üst üste bişiler ters gidince top oynarken insana bi yılma bıkkınlık geliyor. Ama Onyekuru gibi alıp haldır haldır gidecek adamı arayacak gözlerimiz. İnşallah sezon öncesi yorgunluğudur ama Selçuk sanırım terimden yönetime gözdağı yoksa başka açıklaması olamaz

Bizim oyuncular nerede oynadı tam anlamadım. Mariano ilk yarıda ön libero falan oynadı galiba sağ bek luyindama ortada stoperler seri marcao gibi oynadık. Hoca değişmeli oyun deniyor belli fakat selçuk - mariano- nagatomo gibi isimlerle olmaz daha farklı bir oyun denemeli bence.

Üst Alt