2022 DK Final | Arjantin (4) 3-3 (2) Fransa | MS | 18 Aralık | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 DK Final | Arjantin (4) 3-3 (2) Fransa | MS | 18 Aralık | TRT 1

Dünya Şampiyonu Kim Olacak?

• Arjantin

Kullanılan: 13 48.1%
  • Fransa

Kullanılan: 14 51.9%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Fransa'nın stoperleri aşırı çevik ve çok iyi yer tutuyor. Dün Fas kaç kez sıfıra indi ama içeride boşluk bulamadı. Kamerun ve Cezair asıllı Mbappe'nin patlayacılığı ve ani dönüşleri çok tehlikeli. 2018'deki gibi Arjantin'i harcayabilir. Gönlümüz GOAT'dan yana.

Messi'ciyiz. Bunca yildir oynadigi futbola bir dunya kupasi yakisir. Maradona ile karsilastiranlar iki donem arasindaki futbol farkini hic goze almiyor. Bugunun yuksek disiplinli fizik guce ve sisteme dayali futbolunda durdurulamaz futbolcu olmak, eski donemlerin efsanelerinin dahi kolay basarabilecegi bir is degil. Fransa daha iyi takim kagit uzerinde ama tek 90 dakikada Messi iclerinden gececektir suphesiz :D

Fransa'nın stoperleri aşırı çevik ve çok iyi yer tutuyor. Dün Fas kaç kez sıfıra indi ama içeride boşluk bulamadı. Kamerun ve Cezair asıllı Mbappe'nin patlayacılığı ve ani dönüşleri çok tehlikeli. 2018'deki gibi Arjantin'i harcayabilir. Gönlümüz GOAT'dan yana.

Fransa İngiltere dışında bu turnuvada her takımı fiziksel olarak ezebilecek bir ekip.. Kanein Upamecanoyu 3 kez pas pas ettiğini gördük o herife bunu yapacak santrfor çıkmaz yazık ettiler kendilerine

fransa kadro olarak ürkütücü gözüküyor ama bana göre inanılmaz bir oyunları yok. Polonya maçını rahat kazandılar gözüküyor ama ilk yarı baya iyiydi polonya. Zielinski o golü atsa başka şeyler olabilirdi belki

evet öne geçince oynaması çok zor bu takımla ama maç dengede giderse o kadar iyi takım değil

ingiltere bana göre oyun olarak çok daha iyiydi. Baya şanslıydı o gün fransa. Fas maçında fas takımı sona kadar iyi geldi ama final işinde beceriksizdi

arjantin bu konuda çok daha iyi. Messi var her şeyden önce

saçma sapan erken gol yemezse arjantin bence daha avantajlı

valla bu son baska takimin alabilecegi turnuva olabilir, futbolcular yaslaniyor, yerilerini dolduramiyorlar, örnegin arjantin gibi ispanya gibi, fransa tam bir fabrika sömürgelerinin ekmegini yiyor, fransa fransaliktan cikti afrikaya döndü, bakiyorsun pogba yok fildisi kökenli, kamerunlu tchouameni cikiyor, diyecegim oki fransa gelecek turnuvalara ambargo koyar, bu son.

Fransa takımı Arjantin ve ya Fas gibi gönülden oynamıyor. Sömürge ülkelerden toplanmış köle gladyatörler gibiler. Bunun farkındalar. Hakem Fas'in hakkını yemese Fas bile eleyebilirdi Fransa'yi.

Futbolun fizik güce dayalı bir oyuna dönmesini istemem. Futbol kendine özgün bir spordur. Messi'nin kazanması bana göre elzemdir.

3wc de 2 final
Birisi higuHAIN sebebiyle kacmis
Adam daha napsin
Maradona nın tek başına aldığı idda edilen 86 dan 1 fark görmüyorum

Üst Alt