2022 DK Final | Arjantin (4) 3-3 (2) Fransa | MS | 18 Aralık | TRT 1 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 DK Final | Arjantin (4) 3-3 (2) Fransa | MS | 18 Aralık | TRT 1

Dünya Şampiyonu Kim Olacak?

• Arjantin

Kullanılan: 13 48.1%
  • Fransa

Kullanılan: 14 51.9%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Belki farketmişsiniz messi bu dünya kupasında kaşları çatık agresif bir yapıda.

Normalde tırsak ve olası tehlikeleri sırıtarak bertaraf ederdi. Şimdi ise aptal falan diyecek ve posta koyacak kıvamda, bunun işe yaradığını ilk ne zaman farkettim acaba.

O da benim gibi karısı Avm gezerken hem çocuklara bakıp hemde akşam ne yiyeceğiz ya diye bir soruya maruz kalmış olabilir mi?
Messi de, sıçarım senin çarkına sen kendini ne zannediyorsun demiş olabilir.
Bende işe yaramadı karı tekmeyi bastı ama messi bu karıyı hizaya getirmiş olabilir.

Belki farketmişsiniz messi bu dünya kupasında kaşları çatık agresif bir yapıda.

Normalde tırsak ve olası tehlikeleri sırıtarak bertaraf ederdi. Şimdi ise aptal falan diyecek ve posta koyacak kıvamda, bunun işe yaradığını ilk ne zaman farkettim acaba.

O da benim gibi karısı Avm gezerken hem çocuklara bakıp hemde akşam ne yiyeceğiz ya diye bir soruya maruz kalmış olabilir mi?
Messi de, sıçarım senin çarkına sen kendini ne zannediyorsun demiş olabilir.
Bende işe yaramadı karı tekmeyi bastı ama messi bu karıyı hizaya getirmiş olabilir.
Screenshot_20221215-203122_WhatsApp.jpg

Szymon Marciniak, Polonyalı profesyonel bir futbol hakemidir. En yüksek puan alan Polonyalı hakemlerden biri olarak kabul edilir. 2018 UEFA Süper Kupa Finali'nin hakemliğini yaptı ve 18 Aralık 2022'de Katar'ın Lusail kentinde Arjantin ile Fransa arasında oynanacak 2022 FIFA Dünya Kupası Finali'nin başına geçti.

ama o benim avatarımdı
giphy.gif

Messi'ciyiz. Bunca yildir oynadigi futbola bir dunya kupasi yakisir. Maradona ile karsilastiranlar iki donem arasindaki futbol farkini hic goze almiyor. Bugunun yuksek disiplinli fizik guce ve sisteme dayali futbolunda durdurulamaz futbolcu olmak, eski donemlerin efsanelerinin dahi kolay basarabilecegi bir is degil. Fransa daha iyi takim kagit uzerinde ama tek 90 dakikada Messi iclerinden gececektir suphesiz :D

Katilmiyorum

Tanrı bizim almamızı istiyor⬇️

Fransa'da daha önce hastalanan Upamecano ve Rabiot'tan sonra son olarak Kingsley Coman'ın ateşi yükseldi. Fransa sağlık heyeti deve gribinden şüpheleniyor. Salgının yayılmaması için uğraş veriliyor. (Daily Mail)

Üst Alt