2023-2024 Sezonu Sistem ve Taktik Sohbet Başlığı - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sıkıntı bizim kadronun çok iyi olduğunu, Fener'in kadrosunun çok kötü olduğunu düşünen zihniyette başlıyor.

Dün sahaya çıkan kadro ortalama üstü bir Anadolu takımının kadrosundan farklı değildi.

Bu şartlarda iyi takım oyunu oynaman gerekir çünkü fark yaratacak oyuncun azdır hele de panik yaparsan bu sana yaramaz çünkü elinde maç baskısını yenebilecek çok adam yok

1-1 sonrası hurra amaçsız hücuma devam etmemiz de tam fail, kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin.
Sorma ya tam sevindim iyi en azından bir puan aldık diye ulan embesiller kaleci hariç 10 kişi ile hücum ediyor uzatmalar dahi bitmek üzereyken ben ilk yarı bittikten sonra beraberliğe raziydim 1 puan verseler ikinci yarıya cikmazdim son dakika beleş bir penaltı ile beraberligi yakalamışken aç gözlü olmanın bir anlamı yoktu şuursuz ca saldırdılar

Ömer’in her defasında oyuna alınma sebebini lütfen biri açıklasın.Topu aldığında düz koşup rakibe çarpmaktan başka bir şey yapamayan adamın her maç kurtarıcı olarak girme sebebi nedir

La kurban olayım 1 maç da 3'lü başlayın ula. Yok işte 6 numara yok, Biglia kadar da yok, Gustavo kadar da. O pozisyonda hakkını vermeyince de merkez orta sahan sipsiyse rakip sahada da karşılayamıyorsun, kendi sahandan da top çıkartamıyorsun. Yapın 5'li orta saha tüm yük Taylan'ın omzuna binene kadar 5 adam koşsun işte. Gına geldi artık önde basan her takıma basur futbolu oynamaktan.

Okan

Luyi Emin Donk

Linnes Kılınç Taylan Belhanda Saracchi

Fegh

Diagne

oldu bitti.

Onyekuru mohamed kerem
Gedson Taylan feghouli

Takımda arda veya feghouli ilk 11de baslamayinca sistem ve yetenek eksikliği başlıyor. Orta sahamız böyle baslarsa defansif anlamda hiçte kötü bir takım olmuyoruz. Hoca 22 yasinda onyekuruya nasıl guvendiyse kereme de güvenmeli. Bu takım sadece pas oyunu oynamamalı,bu takım hücum da oynamalı.

Bugün hücum hattı yaş ortalaması 23
Orta saha 25
Defans 26
Kale Muslera

Sol içe playmaker
Luyi satılırsa yerine bence tecrübeli bir stoper.
Sol beke de Sarachinin sağlamı alınmalı.

İlk 11 bu şekilde şekillenebilir.

şu takımda marcao ve luyi varken bir 3-4-3 veya 3-4-1-2 veya 3-4-2-1 gibi bir şey oynasak

kesinlikle farkedeceğini düşünüyorum

daha izlenir bir takım olacağız ki bir iki hafta sallansak da ligde bu taktiğe çözüm çok zor olur diye düşünüyorum

ayrıca yedlin, fernandes ve mostafa da bu sistemi daha uygulanabilir hale getirdiler

yedlin bekten çok kanat beki görünümünde mostafa kenar ortalarında etkisini gösterdi ayrıca çift santrafora uygun gibi zira rakip stoperleri ağlatıyor adam

kalacaksa hoca yazın buna sık sık çalışsa keşke

luyi X transfer marcao
yedlin fernandes taylan transfer
transfer
mostafa transfer(onyekuru)

Saracchi'nin olmadığı maçlarda zorladığımız her türlü 4'lü savunma taktiksel bir zaafiyet, haftaya Alanya maçındaki benzer bir 11 nitelikli bir intihar olur.

Üst Alt