⚽ 2023 Süper Kupa | Galatasaray 3-0 Fenerbahçe | Hükmen Galip | 7 Nisan | KUPANIN SAHİBİ GALATASARAY - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ 2023 Süper Kupa | Galatasaray 3-0 Fenerbahçe | Hükmen Galip | 7 Nisan | KUPANIN SAHİBİ GALATASARAY

feneVin ezikliği çok başka bir boyut, dünyanın hiç bir kulübü bu ezikliğe ulaşamaz, mümkün değil. Şimdi de süper kupa ertelenmez ise U19 takımı ile çıkarız diye ortamı kolluyorlar. Yenilme ihtimali olan her şeyden kaçmaya çalışıyorlar, inanılmaz bir eziklik aklım almıyor bunların kafa yapısını.

Ertelenirse ligler yine öne alinip o hafta sonu lig maclari mi oynanacak daha önce oldugu gibi? Ya da lig takvimi su an oldugu gibi mi kalacak?

Sivas maci icin Istanbul‘a geliyorum ve biletlerimi aldim. Lig maclarinin tarihlerinde yine bir degisiklik olursa cok pis söverim. Bosuna almis olurum.

İlla erteleme olacaksa 2 avrupa maçının arasındaki maç ertelenir olimpiakosun öyle olmuş gitsinler Hurmadan istesinler ertelemeyi. Herif maçı satmaya bahane arıyo zaten havada kabul eder.

Ertelenirse bu sefer de biz oynamiyoruz diyelim

Gerci biz böyle dersek adamlar direk kupayi febeye verir, koc ve avaneleri de yuzleri kizarmadan kutlarlar bu durumu

Ertelenme olacağını sanmıyorum. Yakup gibi doğru haberi olmayan birinin haberine de pek inanmamak lazım. Bundan sonra erteleme olmamalı da eğer erteleme düşüncesi varsa direk iptal edilsin o zaman.

Yakıp zaten Fenerli yani kendi kulübünün isteğini söylemiş, nolursa olsun erteleme kabul edilmemeli bu sefer ertelenirse bizim açımızdan zorlu fikstür olusur

niye erteleniyor yahu? Biz Barcelona maçı öncesi eziktaş maçını erteleyin dediğimizde ertelemişler miydi? Bana ne zikko konferans liginden?

Üst Alt