#21 Alba Torrens - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Alba Torrens

Cevap: #17 Alba Torrens

Sakatlik süresince ameliyati bir 4-5 kere ertelendi,nedenini bilmiyorum ama... Bugün verilen son tarihti umarim artik olur.:)

Bugün ameliyatı yapılmış. Doktoru ameliyatın iyi geçtiğini söylemiş. Böyle bir haber gördüm.

Evet yaklasik iki aylik rehabilitasyon ve beklenenden daha çabuk bir dönüs olacagi söylenmis.Artik iyilestigin günleri sayiyoruz.

Acb'de kendisi hakkinda bizi yazi var söyle toparlarsak;durumunun su an için iyi oldugu,haftasonu gibi hastaneden ayrilip evine geçebilecegi,F-8'de takimin yaninda olmayi çok istediginden tedavisinin bir süre Barcelona'da devam ettirilip sonra Istanbul'a gönderilecegi yazilmis.

Ameliyat oldu hatta kiz hastaneden Galatasaray formali fotografini bile yolladi ama biz kulüp olarak kendisi hakkinda durumu hakkinda tek bir açiklama bile yapmadik.Yine Ispanya'da kendisi için fotograf kampanyasi var buna da duyarsiz kalmayiz umarim.

Tam iyileşmeden oynamasın zaten. Gerekirse Ocak'a kadar oynamasın sonra form tutar önemli olan play-off'larda %100 verim almak.

Cevap: #21 Alba Torrens

Alba ocakta donerse play off'ta dahi ondan yararlanamayiz bence. 1 yil falan yatmis olacak, form tutmasini gectim kondisyonu mac eksigini falan giderene kadar sezon biter. Hadi play off'ta yararlanabildik diyelim, bu 100% olamaz.

Bu sene Albanın son kontrat senesi umarım uzatmamak gibi bir saçmalık yapmayız.Yaşı daha genç Avrupanın bu yaştayken bile en iyi oyuncusu 26-27 yaşına gelip oyununu olgunlaştırıncı süper star seviyesine gelecek.

İdmanlara başlamış Alba, 1 ay sonra maçlara çıkıp, süre alacakmış. Bienvenido Alba. :ayatollah:

Eski formuna ulasirsa lig kesin gelir de Euroleague'in de gelmemesi icin bir sebep yok. Spartak ve Fenerbahce kadrolarina ragmen cok kotu durumdalar sadece Ekaterinburg kaliyor geriye.

Üst Alt