#21 Alba Torrens - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Alba Torrens

Cevap: #21 Alba Torrens

Gayet iyiydi zorlamadan fark yaratti ama ciddi bir macta gormek lazim, olcu alinabilecek bir mac degildi kimse icin. :) Ama boyle agir bir sakatliktan sonra herkesin beklediginden daha iyi durumda oldugu kesin.

Doğru diyorsun ama kendine güveninin gelmesi bile yeterli benim için. Yanlış bilmiyorsam haftaya Kaski maçı var sanırım yorum yapmaya yeterli olur. :)

Doğru diyorsun ama kendine güveninin gelmesi bile yeterli benim için. Yanlış bilmiyorsam haftaya Kaski maçı var sanırım yorum yapmaya yeterli olur. :)

Evet haftaya Kaski deplasmani daha sonra da Ekaterinburg deplasmani var Alba'yi, Nevriye'yi ve tum takimin durumunu daha iyi goruruz bu iki macta. :)

Avrupalı WINNER eline,ayağına sağlık.Umarım Ekrem hoca da bu akşamdan sonra kıymetini daha iyi anlayacaktır.

Ah be geçen sene o sakatlığı yaşamayacaktın şu an WNBA'da şampiyonluğa oynayan takımlarda oynuyor olurdun . Hiçbir sakatlığa sevinmem hatta fblilerin en çirkef oyuncuları sakatlansa bile sevinmem ama Alba Torrens'in o sakatlığına sevindim . Belki de o sakatlığı yaşamasaydı şu an Ummc , Spartak gibi takımlarda olacaktı . Allahın hikmeti işte . Her yerden bir hayır çıkıyor . Son olarak da

ÇOK BÜYÜK OYUNCUSUN ALBA ABLA :)

Bugün aşırı iyi oynadı.Normal de bu kadar çok isabetli şut atamazdı.

Kendisine teşekkürü borç biliyorum.Teşekkürler Alba.

Üst Alt