#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık

Biz alamayiz TS ye falan girer fener de bjk de salça olabilir hatta başakşehir bile zorlar .O kadar güçsüz durumda yönetimler tarafından yönetildik ki herkes bizim istediğimiz oyuncuya teklif götürme cesareti bulabiliyor.
Sen yönetim olarak artık kimseye acımayacaksin anadolu kulüplerine sen adem büyük u bedava verdin Malatya'ya ne oldu geldi adamlar sampiyonluktan etti seni o yabancı orta sahayı da başakşehire verdiler sende öyle bakakaldin
Adem kalsa ilk yarı ikinci yarı elinde alternatif olurdu Malatya da küme düşerdi belki .
Acıma yetime derler....

Ali yavuz kol'a şans versen bunun kadar oynardı.

beatboxcunun faydasindan cok zarari oldu simdiye kadar
umarim kimseye bulastirmamistir
kodumun bretforduna zaten gicigim ilk günden beri
tez vakitte cöplügüne geri döner umarim

Rezil topcu oldugu direk belli oluyor.

Bombos bir adam. Oynadigi ilk 10 dakikada vermistik notunu.

Ingiltere'de kebapçı olması gerekirken furbolcu olmuş. Yazık.

Yallah!
O Topu 9 metreden 20 out‘a atiyorsan zaten seninle isimiz olmaz.

kardeş o golü atamayacaksan bir zahmet forvet oynama
Beter olsun. Floryadan tekme yiye yiye yollansın

Mahalle maçında bile öyle golü kaçıranları defansa gönderirler.

Halil i pek begenmiyorum!
Yine ugrasiyor calisiyor ama ilk 11 yetmez diyorum ben .

daha genc olurmu olur ama bizde yetisebilirmi o baska konu.

Boşuna algı yapma. Bu yorumlar trabzon macinin ilk 20 dakikasinda acayip kötü bir futbol oynadigi zaman yapıldı. Taraftar gördüğünü yorumlar.
Beni kendinle karıştırdın galiba.
Bu gözler Vierinin 27 yasından sonra golcü sıfatına büründüğünü, Burak'ın saç baş yolduran harcadıgı pozisyonları , ronaldonun bomboş kale yerine auta nişanladığı nice kaçan golleri gördü. 21 yaşında kariyerinde ilk defa üst seviyede oynamaya çalışan birinin kaçırdığı goller gelecek için kesin bir öngörü olamaz asla.

Trabzon değil Sivas maçıydı..

Son düzenleme:
Beni kendinle karıştırdın galiba.
Bu gözler Vierinin 27 yasından sonra golcü sıfatına büründüğünü, Burak'ın saç baş yolduran harcadıgı pozisyonları , ronaldonun bomboş kale yerine auta nişanladığı nice kaçan golleri gördü. 21 yaşında kariyerinde ilk defa üst seviyede oynamaya çalışan birinin kaçırdığı goller gelecek için kesin bir öngörü olamaz asla.

Trabzon değil Sivas maçıydı..
Tam emin değilim ama ilkdefa 11 de başlamıştı. Şampiyonluk psikolojisine girmiş taraftar'a karşı ilkdefa ilk 11 oynadığın maçta saç baş yoldurursan bu yorumlar söylenir. Sonrasında muazzam bir oyun oynadı. Şimdi kredisinin biraz daha fazla olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle aynı yorumlar yapılmayacaktır. Ama hakikaten ilk 20dk oynadığı oyun neydi öyle ya..

Üst Alt