#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık

bugün heyecandan ve kullanımdan bir şey oynamadı yav zaten. iş parlatmaysa bizde kariyer zirvesini yaptı zaten. brentford da everton'ın onye'ye yaptığı gibi birine kaktırabilirse gider, yoksa ya bize kalır ya da fener'e.

Kendisi de bizde oynamak istiyor anladığım kadarıyla ki patlamasında ciddi faydamız oldu.

Umarım çözebiliriz, baya meziyetli topçu.

Çok garip işler dönüyo

Ara transferde alınan oyunculardan kuru iyiyken terim diyoki aldık tapulu malımız sanki zorunlu opsiyonmuş gibi şimdide rapor bile vermemiş

Halille ilgili bizde kalıcak minvalinde açıklaması oldu adamın zorunluyu geçtim opsiyonu bile yok

Mohamedin daha ilk günden sözleşmesi tartışıldı

Gedsonun 1+1 dendi ama kulübüne geri döndü

Ne biçim iş

Terim 200 cümle kurup bi bok söylemeyeceğine 2 satır doğruyu söyleseydi keşke

Brentford-Swansea, Premier Lige çıkmak için saat 17:00'de karşılaşıyor. Bizim için Brentford'ın Premier Lige yükselmeleri daha iyi olur diye düşünüyorum.

Bu adamı hadi parayı bulduk 8 milyon Euro’ya aldık diyelim nerede oynatacağız

Mohamed kadar golcü değil , net santrafor olmaz bundan anca Mohamed in arkasında yedek santrafor olur ama yedek içinde o paralar verilmez

Çift forvet oynarsak 9,5 olarak iş yapar ama o zamanda 10 numara işi nasıl olacak bilemiyorum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
2 kanada skorer oyuncu alıp 4 3 3 yaparsin

takımında oynayabileceğini sanmıyorum.

bence bahsedilenden daha ucuza ülkemize gelecek.

ama biz alabilir miyiz bilmem. fener forması ile görürüz gibi.

Adamlar EPL yapacaklar spikerin az önce söylediği 12-13 oyuncuyu 150 küsür milyona satmışlar ( 3-4 milyon toplam maliyetleri). Halil'i de öyle hayalimizdeki ücretlere bırakmazlar. Geçelim artık

Üst Alt