#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık

Bize acayip lazım bu herif öyle böyle değil..

Bitiriciliğini de geliştirdiği taktirde "zamanla" dünyanın en iyi yerli forveti benim gözümde.

İnşallah umuyorum ki bir şekilde alınır.

Oynamaya çalıştığımız oyun için en uygun profil Halil olabilir, sadece takımın hücumla olan bağlantısını kurması bile başlı başına bir olay

Çocuğun bizde direkt hedef santrfor olarak ilk 11 oynadığı tek maç var hatırladığım, onda da Kerem' le birlikte rakip takımın başını döndürmüşlerdi. Sanki birçok defa şans verilmiş de bitiriciliğinin yetersizliği tescillenmiş gibi yorumlar okuyorum. Kendi kulübünde zaten oynatılmıyor...

Pas alışverişleri, şimdiden Diagne ve MM den daha iyi ki mevcut kısır takım için çok çok önemli. Bitiriciliğini de ispatlarsa büyük nimet olur. Velev ki o konuda çok başarılı olmasın, yine de gideri var. Başka yönlerini ön plana çıkararak katkı sağlar. Çok sevdiğim Elmander kariyerinin hiçbir döneminde iyi bir bitirici olmadı ama şu an takımda olmasını en çok istediğim forvet oyuncumuzdur mesela...

Üst Alt