#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık

Tam anlamıyla gerçek bir virüs.Önce hafiften şekeri verir sonra sistemi pert eder.Öyleki sezon başında Ali Koç'a teşekkür etmiştim Fener'e gidecek haberi çıkınca.Benim gözümde Yunus Malli, Kenan Karaman familyasından bir protatif.Hele onu tutup Muhammed'i satma haberi çıkınca ceza bile yemiştim.Şampiyonluktan ettiği geçen sezon yetmemiş gibi 12 haftada bizi ligden kopardı.Teknik adam bile gol atamıyor ama diye başlayıp hâlâ onu oynatiyorsa üstüne de Mustafa Muhammed, Diagne gibi kuvvetli forvetler küstürüluyorsa "sözleşme şartlarına bakmak gerekir".
Son maça 11 Muhammed çıksa şampiyonduk abartmiyorum

Son maça 11 Muhammed çıksa şampiyonduk abartmiyorum
Aynısını defalarca yazmışımdır.Muhammed'in oynatilmayip (ona rağmen en golcü isim hâlâ) sürekli Halil'in oynatılmasını bir türlü anlamıyorum, anlamlandiramiyorum.Terim'in Mustafa'ya ne gibi bir kini olabilir.Antrenmanda felan neler yaşandı,niye kafaya taktı Mustafa'ya.Açık açık anlatsın; sözleşme mı, saygısızlık mı her neyse?Yoksa teknik taktik felan deyip taraftarın aklıyla dalga geçmesin.Gomis(zam istemesi yüzünden gönderilişini doğru buluyorum) gibi sürülecek çocuk elde Halil var diye, sonra iki sene daha golcü bekleyeceğiz.Kizginim ve inancım yok hocaya.Adalet terazisi şaşmış ortamda başarı gelmez.

Adam topa vuramıyor resmen, golcülük sıfır. Rahmetli Burak, Gomis, Baros gibi topçularda olan golcülük, savunma arkasına sarkma, golü koklama özelliklerine haiz değil. Elmander gibi ikinci forvet olarak kullansak iş yapar. Top tekniği, pas oyunundaki başarısı oldukça iyi.

Koskoca Galatasarayın forveti buysa biz kapatalım sezonu. O kadar oynadı 1 golü var onuda kaleci yumurtladı. Yabancı olsa Lukunku olurdu lakabı
Sezon basinda Onyekurunun ayakkabidini tasir. Galatasarayin santraforu, kariyerinde bir sezonda hic 10 golu asmamis biri olamaz demistim. Pas yetenegide cok kisitli. Yolla gitsin

Fatih Terim 'in böyle saçma bi ısrarı var alamayacağımız oyunculara yönelik. Geçen sene Gedson 'un ve Halil 'in bu yıl da devam etmesi çok saçma. Bu adamlar sözleşmeleri bitince takımlarına dönecekler enn kötü durumlarında bile inatla oynatmaya devam ediyor

Üst Alt