#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık

Satın alınacaksa ertesi sezon Belçika ligine kiralansin

Larin için harikalar yarattı

Yoksa bu haliyle çok faydasi olmaz. Bitiriciligi çok vasat

Fatih Terim 'in böyle saçma bi ısrarı var alamayacağımız oyunculara yönelik. Geçen sene Gedson 'un ve Halil 'in bu yıl da devam etmesi çok saçma. Bu adamlar sözleşmeleri bitince takımlarına dönecekler enn kötü durumlarında bile inatla oynatmaya devam ediyor
Bizim kiralık gönderdiğimiz topçularda 2 maç oynayıp geri dönüyorlar. Millet salak değil kendi sözleşmeli topçularına yoğunlaşiyorlar çok ihtiyaç olduğunda kiralık lar oynatılır.

Bizim kiralık gönderdiğimiz topçularda 2 maç oynayıp geri dönüyorlar. Millet salak değil kendi sözleşmeli topçularına yoğunlaşiyorlar çok ihtiyaç olduğunda kiralık lar oynatılır.

şunu anlamayanlar var işte hala Halilin yeteneğini çıkarma peşindeler ki bence yeteneği meteneği yok ki çıkarsan ne olacak alabilecek misin mümkün değil ben böyle akılsızlık görmedim

Bu çocuk biraz günah keçisi oldu ama geleceğini bizde gördüğünden emin olmadan bu dakikaları vermemek lazım. Uyguna bonservisi alınırsa üstüne düşeriz. Yabancı sınırı açısından kritik biri. Kumaşı lezziz ben çalımlarını ve Bergkampvari dar alan ilk dokunuş becerilerine mest oluyorum

Bu oynarsa anca 6 no oynar. Musleradan alip etrafinda donup ekibi hucuma cikartsin negzel. Bunu forvet oynatıp bundan gol bekleyen gitsin ebesinden tövbe est.

Sezon başından beri yazıyorum bu çocuk olsa ne olacak olmasa ne olacak. Her maç oynattın ilk 8e giremedik sezon sonu topu öğrendi gitti başka takımın oyuncusu. Saçmalığa bakar mısınız başkasının oyuncusunu yetiştiriyoruz üstüne 2 tane şampiyonluk gitti

Üst Alt