22/23 Sezonu GSC Üyeleri Öz Eleştiri Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

22/23 Sezonu GSC Üyeleri Öz Eleştiri Başlığı

Seferovic ve Oliveira transferlerine giydirirken bana saldıran tayfadan özür bekliyorum. Özeleştiriye de gerek yok. Çünkü haksız olduğum konu yok.
Oğuzhan Sesko

Evet öyle geçmişte de marcaoya takiktim böyle bu sene boey ve torreira. Yalnız cidden tajintidan değil de begenmedigimden yazıyordum bence ilk devre ikisi de kötüydü özellikle torreira.
Dk dan sonra torerira vites yukselte yukselte geldi, öncesi pek iyi degildi katiliyorum. Ama boeye niye okadar takmistin peki? Kötu oynadigi mac sayisi 1 veya 2 dir. Hep standart uzeri oynadi. Asisti pek yoktu ama oda sonradan asist yapmaya basladi

Yararlı bir başlık.
Her daim tepelerde kalmalı.

Ben de özel yaşantısı, aldığı para, Türkiye’yi Arabistan ligi gibi göreceğini düşünme gibi sebeplerle Icardi yerine Belotti’yi istemiştim.

Özür diler, saygılarımı sunarım.

İcardi konusunda inanılmaz yanıldım. Bize uygun olmadığını faydalı olamayacanı düşünmüştüm tam tersi oldu. Aynı şekilde deprem sonrası fiziksel olarak düştüğü için 1/2 maç sallandığında feci sallamıştım ama oradan da ritim bularak çıktı son düzlükte adeta takımı şampiyonluğa taşıdı. Kendisinden özür dilerim.

fener sampiyon olabilir demistim, ama bir sorun neden demistim

ştmbpo: şampiyon takımın maç başı puan ortalaması

17/18 ştmbpo : 2,20
18/19 ştmbpo: 2,02
19/20 ştmbpo: 2,02
20/21 ştmbpo: 2,10
21/22 ştmbpo: 2,13
22/23 ştmbpo: daha iki maç var ama şu an 2,41'de seyir ediyor

fenerin maç başı puan ortalaması bu sezon 2,26

yani hemen hemen son 5 sezondaki şampiyon takımın ortalamasının üzerindeler

bu sezon bizim için ekstra bi şampiyonluk oldu resmen. iki takim da ortalama puanlarda rekor kırdı

fener sampiyon olabilir demistim, ama bir sorun neden demistim

ştmbpo: şampiyon takımın maç başı puan ortalaması

17/18 ştmbpo : 2,20
18/19 ştmbpo: 2,02
19/20 ştmbpo: 2,02
20/21 ştmbpo: 2,10
21/22 ştmbpo: 2,13
22/23 ştmbpo: daha iki maç var ama şu an 2,41'de seyir ediyor

fenerin maç başı puan ortalaması bu sezon 2,26

yani hemen hemen son 5 sezondaki şampiyon takımın ortalamasının üzerindeler

bu sezon bizim için ekstra bi şampiyonluk oldu resmen. iki takim da ortalama puanlarda rekor kırdı
dünden beri neredesin
ha ?

Üst Alt