22/23 Sezonu GSC Üyeleri Öz Eleştiri Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

22/23 Sezonu GSC Üyeleri Öz Eleştiri Başlığı

Takımımız da Winner hocamız da Winner 7 tane şampiyonluk kupasını sadece futbolculuk döneminde kazanmıştı daha bir çok kupa daha kazandı. Teknik direktörlük kariyerinde de 2 tane şampiyonluk kazandı toplamda 9 şampiyonluk kazanmış oldu. Dortmund'un başına o gün Okan hoca veya Fatih hocayı 1 maçlık koysak ikisi de şampiyonluk kupasını alıp gelirdi. Ama bir kısmına hak veriyorum sezon boyu bu kadar hakem kollanmasını görünce insanlar bi acaba demiştir tabi iş Mayıs'a kalınca acaba demeye gerek kalmıyor iyi ki Ankaragücü maçında bitirdik bugün 1 Haziran oldu. :asd:

FT hocam ülkenin açık ara en iyi teknik direktörü, ondan sonra milletin yere göğe sığdıramadığı Şenol geliyor sözde. Şenol kaç senedir teknik direktör Okan hoca kaç senedir teknik direktör? Okan hoca şu an Şenol'un yıllardır teknik direktörlük yaptığı yerde aynı şampiyonluk sayısına ulaştı. Kısacası Beşiktaşlıların taptığı Şenol'un şampiyonluk sayısına Okan hoca daha 49 yaşında ulaştı.

Bence bizim taraftarın bir kısmı boşuna bu kadar telaş yaptı. Evet dışarıdan net müdahale vardı (A.K., TFF, Lale, MHK, PFDK) ama yine de alnımızın akıyla buradan çıktık haftalarca. Fener'in cidden son hafta Ali Sami Yen'de bize 4 tane atıp şampiyonluğu alacağına inanan Galatasaraylı varsa net bir şekilde hem psikoloğa hem de psikatriye görünmesi gerekiyor...

Silke Silke hepsini üst üste koya koya şampiyonluğu aldık. Buna katılmayana da kafam girsin. NKFVAS.

Seferovic disinda yanilmadim

Daha dogrusu icardi’nin transferi gerceklesmeden önce seferovic’ten bir ‘icardi performansi’ bekliyordum ama hayal kirikligi oldu benim icin

Kerem'i eleştiriyorum eleştirmeye de devam edeceğim gibi.
Ama mesajlarımı biraz eşeleyince @Adnan Korkut abinin Torreria mesajına denk geldim. Bazen dozajı çok kaçırıyoz ya :D

"uyum sağlayamadı sanki bize. Önlibero mutlaka almamız lazım"

Başta Dursun Özbek i çok pis.Okani bi derece.Kerem yüzünden ban yedim..Şimdi günah çıkarttık.Kaybol ! Tamam gittim 🙃

Ama mesajlarımı biraz eşeleyince @Adnan Korkut abinin Torreria mesajına denk geldim. Bazen dozajı çok kaçırıyoz ya :D

Torreira ozellikle ilk devre iyi degildi ki ama dogru demis ben ve sami de cok salliyoduk mesela

Resmen 2li mucadeleye girmiyodu al ver yapiyodu sadece

Sergio'yu 5-6 maç sonra yani sanırım en iyi döneminde acımasıza eleştiriyordum meğer adam daha da kötüymüş. :red:

Yok yok şaka bir yana fb maçından sonra kendi başlığına da yazdım hakkını teslim ettim. Son düzlükte iyice batırmış olabilir ama değişik bir adam. Fakat yerine adam bulduğumuzda eğer giderse de memnum olurum orası da ayrı konu.

Ha bir de Yusuf Demir'e acayip yükselmiştim. Başlığında yazım olmayabilir ama transfer nöbeti konusunda bir çok yazım vardır onunla ilgili. Kasımpaşa maçından sonra daha da büyük beklentiye girmiştim ama büyük hayal kırıklığı oldu maalesef.

Futbolculuğuna hiç bir zaman laf etmedim, sezon başı italyaya dönmek istiyor haberleri çıkıyordu sürekli ona binaen söyledim. Yoksa icardi ile birlikte başından beridir en iyi transfer torreira

Üst Alt