#22 Hakan Balta - Sayfa 250 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Hakan Balta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #22 Hakan Balta

sen dün maçı izlememişsin, muhtemelen fenerbahçe maçında da maçı izlemedin ve muhtemelen son 1.5 aydır da maç izlemiyorsun. yazdıkların akıl kârı şeyler değil. dün top kesti mi diyor adam hâlâ. yahu sağ kanattan maç boyu kaç orta açılmış bi aç bak. n'olur bak yani.

yalvarmamı mı istiyorsun nedir anlamadım.

evet izlemedim

holosko zaten her mac 250 orta yapiyorda balta durdurdu onu:)

sen asil emre yada enginin baltanin arkasini nasil topladiklarini goremiyorsun maclarda

al sana istatistik

zigler topcu degil diyorsunuzya

al sana karsilastirma

1189 Toplam Pas 1628

910 İsabetli 1315

279 İsabetsiz 313

77 İsabetli % 81

oynadiklari sure ayni 7 dakika fark var

balta 1100 pas vermis zigler 1600

bu bile baltanin topcu olmadiginin en buyuk gostergesidir

hic birsey yapmiyor dememin altindaki sebepte budur

karsilastirdigim adama bak bide dimi:)

al bu da hasan ali kaldirim

1348 Topla Buluşma Sayısı 1937

2872 dk. Oyunda Kaldığı Süre 3060 dk.

331 Top Kazanma 482

290 Top Kaybetme 415

0 Kullanılan Korner 0

1189 Toplam Pas 1686

910 İsabetli 1285

279 İsabetsiz 401

77 İsabetli % 76

adamlar bu baltanin 2 kati topla oynayip ayni pas yuzdelerini tutturabiliyorlar

siz bu adama GS topcusu olarak helallik veriyorsunuz:)

Serdar abi yalnız Fener de Kayseri de geride çok top çeviren takımlar. Bir maçta bile çok rahat 2'ye katlayabilir pas olarak Balta'yı daha iyi olduğu anlamına gelmez.

Hiç kimsenin Balta iyi dediğini sanmıyorum ama eldekilerden en iyi performansı almak lazım en azından şimdilik.

istediğin kadar istatistik koy, ziegler topçu değil. otur ibb-fener, trabzon-fener maçlarını izle. aklıma ilk gelenler sadece. eskişehir-fener'i de izle. çok maç izleyeceksin benim yüzümden.

ziegler sol bekse caner roberto carlos.

Serdar abi yalnız Fener de Kayseri de geride çok top çeviren takımlar. Bir maçta bile çok rahat 2'ye katlayabilir pas olarak Balta'yı daha iyi olduğu anlamına gelmez.

Hiç kimsenin Balta iyi dediğini sanmıyorum ama eldekilerden en iyi performansı almak lazım en azından şimdilik.

bursadami vcok ceviriyor

wederson bile ayni:)

buarada 55 sutu varmis vedersonun mesela bunu uzerine

soyleyin abi bi solbek

adim gibi eminim ortalamasi hasan ali zigler civarinda olur

cunku normali bu

bizim adamin istatistikleri inanilmaz gercekten inanilmaz

istediğin kadar istatistik koy, ziegler topçu değil. otur ibb-fener, trabzon-fener maçlarını izle. aklıma ilk gelenler sadece. eskişehir-fener'i de izle. çok maç izleyeceksin benim yüzümden.

ziegler sol bekse caner roberto carlos.

mantiga bak 34 hafta istatistiginden somut veriler veriyorum sana

adam bek oyuncusu

pas yuzdesine bakilir kac top kazandigina kaybettigine bakilir

yeterlidir bunlar

sen bana 2 mac ornek veriyorsun

belki sakat belki hasta adam ne biliyorsun

34 koca haftanin istatistigi var onunde

rakamlar bariz

defans oyuncularini istatistiklere bakarak cok iyi karsilastirabilirsin

ha forvet icin bu olmaz cunku yarattigi pozisyonlari rakibe baskisini falan istatistikte gormek zor

ama defans oyle degil

zigler sol bek degil bencede ama hakan balta ne o zaman

bana istatistikle gelme, ben istatistiklere göre oyuncu değerlendirecek yaşta değilim, berat yapar onu, girer transfer önerileri konusunda önerir.

ben izlediğime göre konuşurum, futbol görüşüm ve oyuna bakış açıma göre konuşurum. sen oturur istatistikle konuşursun, çünkü ziegler'i de hasan ali'yi de hakan kadar izlediğini düşünmüyorum. fenerbahçe'nin her maçını izliyorum, ziegler gayet leş bir bek. bana on tane fazla pas yapmış diye kıyaslama yapma.

Ziegler 5/10 luk topçudur. Formu dalgalıdır. Bir maç 7/10 oynar öbür maç 3/10..Balta'nın özelliği bu..adam 6.5 civarı bir yere sabitlemiş ne iniyor ne çıkıyor. En azından ne bekleyeceğini, ne yapacağını kestiriyorsun.

(puanları salladım yok 6 değil 7 diye gelmeyin)

bana istatistikle gelme, ben istatistiklere göre oyuncu değerlendirecek yaşta değilim, berat yapar onu, girer transfer önerileri konusunda önerir.

ben izlediğime göre konuşurum, futbol görüşüm ve oyuna bakış açıma göre konuşurum. sen oturur istatistikle konuşursun, çünkü ziegler'i de hasan ali'yi de hakan kadar izlediğini düşünmüyorum. fenerbahçe'nin her maçını izliyorum, ziegler gayet leş bir bek. bana on tane fazla pas yapmış diye kıyaslama yapma.

10 degil 500

10 tane olsa kiyaslamayacak kadar istatistik bilgim var merak etme

sana 3-4 tane solbek yaziyorum

1 tane parmakla secmiyorum

senin izledigin kadar bende mac izliyorum merak etme:)

ayrica yasim itibariyle senden yaklasik 250 300 90 dakika fazla mac izlemis olma ihtimalimide sakli tutuyorum:)

bu farki kolay kapatamazsin

yani ergunude hakan baltayida baya izledim 90 dakikalarda

iyi bi solbek nasil olur biliyorum

verdigim ornekleri iyi solbek diye vermiyorum

baltanin bi mok yapmadigini bariz gosterdigi icin veriyorum

ortalama belli solbeklerin topla bulusma ve pas sayilarinda

değişiyor orası, celutska da oynuyor bazen.

ayrıca, ziegler mi daha çok hücum yiyor balta mı hasan ali mi? en fazladan en aza sıralarsan hasan>ziegler>balta. hasan maç başına o kanattan kaç kere topu karşısına alıyor belli değil, 500 top kazandı bıdı bıdısı saçma.

kıyaslanabilecek veriler için kıyaslanabilecek dengeyi kurman gerekir, bu yüzden de istatistikler mini etek gibidir gibi klişe yapayım sana. sen sadece bacakları görme derdindesin, bu yüzden mini etekle yetiniyorsun.

ben ne bacağa bakıyorum ne eteğe, ben direk boydan postan süzüyorum. farkımız burada. ziegler'in ve hasan ali'nin istatistikleri al senin olsun, bakar bakar söversin balta'ya. ben ise her izlediğimde ülkedeki en iyi bekin hakan olduğunu savunup dururum, çünkü izliyorum.

ek olarak, iyi sol bek kriterlerini bilmen çok maç izlemeyle olur -ki bunları ben de biliyorum ama ziegler'in istatistiklerini önüme sürmen ziegler'i izlememenden kaynaklanır. ziegler hakan'dan 600 tane fazla top da kapsa farketmez, o kanadı boş oynuyor adamlar, görmekle bakmak arasındaki fark bu.

değişiyor orası, celutska da oynuyor bazen.

ayrıca, ziegler mi daha çok hücum yiyor balta mı hasan ali mi? en fazladan en aza sıralarsan hasan>ziegler>balta. hasan maç başına o kanattan kaç kere topu karşısına alıyor belli değil, 500 top kazandı bıdı bıdısı saçma.

kıyaslanabilecek veriler için kıyaslanabilecek dengeyi kurman gerekir, bu yüzden de istatistikler mini etek gibidir gibi klişe yapayım sana. sen sadece bacakları görme derdindesin, bu yüzden mini etekle yetiniyorsun.

ben ne bacağa bakıyorum ne eteğe, ben direk boydan postan süzüyorum. farkımız burada. ziegler'in ve hasan ali'nin istatistikleri al senin olsun, bakar bakar söversin balta'ya. ben ise her izlediğimde ülkedeki en iyi bekin hakan olduğunu savunup dururum, çünkü izliyorum.

buyuk celiski

madem hakan en az hucum yiyen takimda

nasil oluyorda o kadar az topla bulusuyor?

soyle anlatayim

bu oyun 2 takimla oynaniyor

yani az hucum yiyen takim cok hucum ediyor demektir

peki daha cok hucum eden takimin sol beki nasil oluyor da daha az hucum eden takimin solbekinin yarisi kadar topla bulusup pas atmis:)

yoksa biz barcayiz ve top yari sahamiza 1 kez mi geciyor mac boyu?

istatistikler mini etek gibi falan degildir

GS bu takimlardan daha cok topa sahip olan bir takim ama sol beki cok daha az pas yapmis:)

iki ihtimal vardir

ya bu adama pas vermiyorlar

ya da bu adam kaciyor oyundan

her iki durumda benim bu adam GS yakismayan bir topcu demem icin yeterli

ek olarak, iyi sol bek kriterlerini bilmen çok maç izlemeyle olur -ki bunları ben de biliyorum ama ziegler'in istatistiklerini önüme sürmen ziegler'i izlememenden kaynaklanır. ziegler hakan'dan 600 tane fazla top da kapsa farketmez, o kanadı boş oynuyor adamlar, görmekle bakmak arasındaki fark bu.

takim karsilastirmiyoruz futbolcu karsilastiriyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt