#22 Hakan Balta - Sayfa 251 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Hakan Balta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #22 Hakan Balta

Daha iyi Türk yok. Varsa söyleyin.

Kontenjan sikintisi olmasa bizde biliriz iyi sol bekleri. Sayariz yani.

Defansif sol bek Hakan Balta. Isini de iyi yapiyor.

ben pas istatistiklerine bir şey söylemedim zaten ama orada da sana karşı bir savunmam olur. biz topu daha çok orta dört'lü ve sağ kulvarla çeviriyoruz. burada olay hakan'ın kaçması değil aslında. orta dörtlüden kastım da melo-selçuk-tomas-semih. genelde top sağ kanada çıkıyor, sol açıkta emre oynuyor ve zaten hareketli oynayan bir oyuncu o. sabit kanat adamı değil. eboue de zaten hücumcu bir bek olunca o kanatta avantaj sağlıyoruz.

ha ben dediklerine hiç katılmıyor değilim ama senin abarttığın kadar da kötü değil oyun içinde.

bence istatistikler benim kahve agziyla soylediklerimi super acikliyor

adamin ne selcuga ne rieraya pas verdigi yok

aldigini ya urfaliya ya semihe verir

e tabiki bunu yaparsan rakip sana yaklasir ve ne urfa ne semih sana geri veremez

sende tabiiki maci ortalama solbeklerin yuzde ellisi pas sayisiyla tamamlayip hic birsey yapmamis olursun

onune gelen her sol acik sol acik gibi oynamamaya baslar top orta sahadan ciktigi icin ortaya girmek zorunda kalir

ama eboue gibi admin onune aydini koysan bile hayatinin patlamasini yapma ihtimali var:)

ı ıh hacı, anlaşamıyoruz seninle. adam sadece ujfa'ya pas atıyormuş gibi konuşuyorsun, en büyük hatan bu. eleştirisini böyle yapan adamla tartışmam ben. makul olmayı denemelisin.

ı ıh hacı, anlaşamıyoruz seninle. adam sadece ujfa'ya pas atıyormuş gibi konuşuyorsun, en büyük hatan bu. eleştirisini böyle yapan adamla tartışmam ben. makul olmayı denemelisin.

kime pas atiyor?

keske oyle bi istatistik olsa

adamin riera ya 1 pasi oldugunu sanmiyorum dun

ama olabilirde:)

selcuk zaten uzak ona:)

belki biraz melo

ama paslarinin yuzde 50 si semih urfali ikilisinedir

yuzde 10 u musleraya

yuzde 10 u meloya

yuzde 5 i sol aciga

yuzde 25 i ise ondeki adam carptirip taca:)

bana atıyor hacı. senin anlattığına göre adam riera ve selçuk'a bir tane bile pas atmıyor. böyle eleştiri yapılmaz ki, seninki paranoyaklık.

Hakan Balta çok iyi bir sol bek.Nasıl bu kadar kötülenebilir?Oyun zekası,pozisyon bilgisi,kademe anlayışı hepsi var adamda.İsmail, hasan gibi devşirilip ofansdan defansa devşirilip defans bilgisi olmayan bir adam değil bi kere.He istatistik demişsiniz.Tamam o zaman bu istatikle Hakan Balta kraldır o zaman:

Hakan Balta 276maç 30 gol (8 yılda:tiphat: )

Ziegler: 280 maç 8 gol (10 yılda)

İsmail 96 maç 2 gol (4 yılda)

Hasan 109 maç 3 gol (4 yılda)

Marcelo 174 maç 23 gol

Bale 107 maç 12 gol

:tiphat::tiphat:

Hakan Balta çok iyi bir sol bek.Nasıl bu kadar kötülenebilir?Oyun zekası,pozisyon bilgisi,kademe anlayışı hepsi var adamda.İsmail, hasan gibi devşirilip ofansdan defansa devşirilip defans bilgisi olmayan bir adam değil bi kere.He istatistik demişsiniz.Tamam o zaman bu istatikle Hakan Balta kraldır o zaman:

Marcelo 174 maç 23 gol

Bale 107 maç 12 gol

tamam hakan abi biz seni seviyoruz, biraz bindirme yapmalısın maçlarda defansta iyisin ama aynısını ofanstada göster. bol bolda orta çalış ayağına hakimsin :asd:

Hakan Balta:"Kadıköy'de fenere gol attıktan sonra kendimi tren sandım. Çünkü 55.000 öküz susmuş, bana bakıyordu."

Marcelo 174 maç 23 gol

Bale 107 maç 12 gol

Hakan abi bana 3 adet forma yollasana? Melonun bi parcali, sari ve siyahindan olsun.. Meloya rica et.. Simdiden tskler

Hayret kimse bu başlığa uğramamış :)

Yine bütün ortalarını altı pasa kalecinin kucağına attı. Orta açmayı bi öğrenemedi gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt