#22 Hakim Ziyech - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Hakim Ziyech

Yabancı 1 kanat + Oğuz Aydın alınmalı.
Bugün Okan Hocanın maç öncesi ve maç sonrasında ısrarla oynamayan oyuncularımız diye bahsettiği Zaha diye düşünüyorum, sahadayken eli kolu durmadığı gibi sahada yokken de rahat durmuyor anladığım kadarıyla böyle bir oyuncuyla devam etmek istemem açıkçası

Diğer yandan Kerem Aktürkoğlu bakıyorum güzel bir teklif varsa yolları ayırmanın tam zamanı, hem ilk defa bu kadar net kırılma yaşıyor hem de önümüzeki sene için ilk 11 de yerli oynatma zorunluluğu ortadan kalkıyor

Tete özelinde çok fazla kafa yormaya da gerek yok açıkçası

Eldeki kanat oyuncularından kesinlikle devam etmemiz gereken Barış Alper ama öyle bir çıkış yakaladı ki elde tutmak en zor olanı da Barış Alper gibi, en azından 1 yıl daha devam edip şampiyonlar liginde seyretmek istiyorum onu, belki Boey gibi o da fizik kalitesiyle atletizmiyle yakaladığı çıkışla rekor bir transferi peşinden getirir

@Umut Işık Oğuz Aydın da gerçekten değişik bir kumaş var, ligin en formda oyuncusu desem abartmış olmam sanırım. Klasik anadolu topçusu olmaktan çok farklı, çok rahat gol pozisyonu yakalıyor. Ligin sonuna giderken tecrübesiz oyuncular baskıyı kaldıramayıp geeriye gittiklerini çok gördük ama Oğuz Aydın git gide daha çok açılıyor son haftalarda 6 gol 2 de asist üretmiş

2024 yılındda oynadığı oyun gerçekten çok takdir edilesi

@Umut Işık Oğuz Aydın da gerçekten değişik bir kumaş var, ligin en formda oyuncusu desem abartmış olmam sanırım. Klasik anadolu topçusu olmaktan çok farklı, çok rahat gol pozisyonu yakalıyor. Ligin sonuna giderken tecrübesiz oyuncular baskıyı kaldıramayıp geeriye gittiklerini çok gördük ama Oğuz Aydın git gide daha çok açılıyor son haftalarda 6 gol 2 de asist üretmiş

2024 yılındda oynadığı oyun gerçekten çok takdir edilesi
Şu an tam alınma vakti oyun görüşü çok iyi hem geçiş hem de set futbolunda iyi iş yapıyor tek eksiği fiziksel olarak biraz zayıf ama Barış gibi o da güçlenebilir.

Sene sonu 4 büyükler ister ama yerli futbolcuların gelişimine bakarsak anında bizi tercih eder.

Savunmayi pek sevmiyor.

Bu adamlari %90-100lerle izlemek istiyoruz ben dahil, ama şunu unutuyoruz. %90larda oynayabilse bu ulkede işi olmaz.

Bunun dışında ziyech cok ust duzey bi isim. Bize Wesley geldi, Hagiye yaklaşan bi kalite. Ziyech oynamayı kafasına koysa Hagiden pek bi eksiği kalmaz. Adamda her sey var, istek yok kafa gidik. Orada da yukari da dedigim sonuc cikiyor. Bu adamlar icin neden %90larda degil demek yerine %50 ile oynarsa sevinmek gerek. Ya da yollari ayirirsin

Savunmayi pek sevmiyor.
Ya niye böyle deniyor ki

Adam sahadayken hep presin içinde, bekinin peşini asla bırakmıyor

Sözde ligin en iyi hücumcu beki Ferdi'yi bile oynatmadı yarım tempo haliyle

60-70 gibi pili bitiyor ama oynarken sonuna kadar çarpışıyor

Zaten Ajax'ın o yoğun pres oyununun da kilit parçalarından biriydi

Yanlış anlama seni alıntıladım ama bu çok söyleniyor

Neye dayanarak söyleniyor merak ediyorum

bu adam ile açık açık konuşulmalı.

sakatlık durumunu zaten artık biliyoruzdur. adam 1 yıldır bizim topçumuz.

bence takımdaki rolü, kontratı, maaş konusu sebebiyle bir isteksizliği oldu.

tüm bu flu konuları netleştirip, sakatlık sorunu da yoksa, kesinlikle takımda kalmalı bence.

muhteşem bir oyuncu yahu.

Muhtesem olduguna katilmiyorum renkdas. O seviyede olmak icin baska meziyetlerde gerekiyor, devamlilik gibi. Evet olagandisi ancak o kadar.

Sırf bir şut atar, bir pas atar ihtimaliyle oynuyor, yoksa bir numarası yok, net ağır vasıta. Biraz da mecburiyet tabi, ikameleri daha kötü.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt