#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mariano iyi oynarsa takim iyi Mariona kotu oynarsa takim kotu nedenini bilmiyorum ama dikkatimi cekti bu adam kotu oldugu zaman iyi top oynsysmiyoruz

Mariano takımın oyun kurucusu resmen, dun resmen aradik. Savunmasi zayif olabilir ama bizim 10 numaramiz ne yazikki Mariano, ortadaki 3lunun hepsinden daha zeki ve daha teknik.

Yemişim savunmasının zayıf olmasını söz de savunması iyi linnes dün kevgire döndü takımda değeri gerektiği kadar bilinmeyenlerden adam sağ kanattan takımı yönetiyor resmen

Bu adamın iki yönlü oynayamaması hoşuma gitmiyor ama geriden oyun kurmamızda ciddi etkileri vardı. Linnes yerine kendisi olsa 2. yarı ilk golün ardından 2yi hatta 3ü bulabilirdik.

Umarım uzun süreli sakatlanmamıştır.
Sene sonu satılmalı diye düşünüyorum yaşından dolayı.

Kimse kusura bakmasın da, Mariano ve Feghou'linin toplam oyun zekası tüm GS kadrosundan açık ara fazladır. Yemişim defansını. Defansta daha sağlam dediğimiz Linnes'i gördük son maçta.

Ben de isterim Nagatomo gibi gibi git gelli defansta sağlam duran bi sağ bek. Ama Mariano'yu sattığın parayla yerine kimi alabileceksin?

Mariano takımda maç kazandırabilen nadir oyunculardan biri. Bi orta açıyor maç komple tersine dönüyor. Orta sahanın yapamadığı oyun kuruculuğu Mariano yapıyor. Sen önce orta sahandaki Fernando bitiğini, Belhanda malını ve ne oynadığı belli olmayan Ndiaye'nin yerine adam akıllı 3 tane transfer yap sonra Mariano'ya bakarız...

Kimse kusura bakmasın da, Mariano ve Feghou'linin toplam oyun zekası tüm GS kadrosundan açık ara fazladır. Yemişim defansını. Defansta daha sağlam dediğimiz Linnes'i gördük son maçta.

Ben de isterim Nagatomo gibi gibi git gelli defansta sağlam duran bi sağ bek. Ama Mariano'yu sattığın parayla yerine kimi alabileceksin?

Mariano takımda maç kazandırabilen nadir oyunculardan biri. Bi orta açıyor maç komple tersine dönüyor. Orta sahanın yapamadığı oyun kuruculuğu Mariano yapıyor. Sen önce orta sahandaki Fernando bitiğini, Belhanda malını ve ne oynadığı belli olmayan Ndiaye'nin yerine adam akıllı 3 tane transfer yap sonra Mariano'ya bakarız...

13 gününde beşinci maçı oldu Linnes'in. Messi olsa dayanamaz.

13 gününde beşinci maçı oldu Linnes'in. Messi olsa dayanamaz.
Linnes bu zaten üç aşağı beş yukarı. Elinden gelenin en iyisini yapan, tempolu, gerilerden bazen 10 numara vari paslar atabilen ama fiziği sıfır olan bir oyuncu. Karşısında biraz hızlı veya güçlü bi oyuncu olunca defansta hemen eli ayağına dolaşıyor.
Takım iyiyse çok sırıtmıyor. Ama Alanya maçındaki gibi oynarsan Linnes daha çok göze batar. O yüzden kızmak mantıksız.

Bu adam takımda yokken takimin IQ ortalaması iki haneli rakamlara iniyor..futbolu bilen teknik akıllı seneye de oynar sonra yolcu

Üst Alt