#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mariano takımda ise ve sağlıklı ise oynar sağ bekte bitti ya bu kadar açık linnes bizde seviyoruz takımda kalsın eyvAllah ama linnes 2 aydır kupa avrupa lig her maç 11 de bu maç tur umudumuz olsa heralde hoca yine linnes getirir oynatirdi

Feghouli 'nin hücumda veya defansta yardım etmediğini, deplasmanda Grimaldo ve Cervi ile ikiye tek mücadele ettiğini üstelik gayet de iyi durduğunu özellikle defansif müdahalelerde başarılı olduğunu gayet rahat söyleyebiliriz

Ama işin hücum kısmında özellikle Diagne 'nin ağzının içine keseceği toplara çok ihtiyacımız var, inşallah maç ritmini yakaladığında hücum katkısı olarak da iyi hale gelecektir ...

Hadi linnesin pas alışverilerinde yetersizliği var.Onu normal karşılıyorumda..
ama marianonun bu kadar basit pas hataları ve tercihleri yapması beni çileden çıkarıyor.Zaten tempo yok,defansif zaafiyetlerin var.Birde kendisinden beklenmeyecek hareketleri yapınca linnes gibi bir adama bırakıyor yerini.
İlk zamanlardaki mariano olsa kesin kalsın derdim ama şimdi çok kararsızım.

Hadi linnesin pas alışverilerinde yetersizliği var.Onu normal karşılıyorumda..
ama marianonun bu kadar basit pas hataları ve tercihleri yapması beni çileden çıkarıyor.Zaten tempo yok,defansif zaafiyetlerin var.Birde kendisinden beklenmeyecek hareketleri yapınca linnes gibi bir adama bırakıyor yerini.
İlk zamanlardaki mariano olsa kesin kalsın derdim ama şimdi çok kararsızım.
Sakatlikdan yeni dondu muhtemelen zaten 100/100 hazir degil

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mariano'nun yüzde yüzü olmaz artık arka adalesi yalama oldu adamın, en üst seviye fiziğe ulaşamaz bu saatten sonra, Çünkü tam yükselmeye başladığı an çat yine gidecek o arka adale. Her şeye rağmen takımda kalmasını istiyorum. Oyun aklına ihtiyacımız var. Ben şahsen Linnes'i de tutar 6 numaraya yerli birini uydururdum. İki yabancı sağ bek için.

Üst Alt