#22 Saša Ilić - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Saša Ilić

Cevap: #22 Sasa İlic

Çok efektif gerçekten dürüst efendi bir adamdı Brezilyalı Hollandalı olsa farklı olurdu kariyeri... Lucas Neill Kewell Prekazi Gutcshow Capone gibi yerin ayrı...

bu adam tam bir underrated'di..

cassio lincoln gelince gözden düştü salzburg'a yok pahasına satıldı tek pas ustamız bejeke ye 1 dk da attığı 2 gol unutulmaz, Galatasaray taraftarının hagi'den sonra jardel'le birlikte en sevdiği yabancı futbolcuydu..

Vaay sağlam nostalji harbi adamım bu benim ya :D Çakır gözler Bjk'ye 1 dakikada 2 gol geldiği ilk maç 2 gol filan aslında çok verimli bir oyuncu idi.

Nereden aklıma geldi bilmiyorum ama Galatasaray'da en sevdiğim 5 yabancı listesine rahat girer .

Buda küçüklüğü

SasaIlic34.jpg

lincoln geldiğinde artık gidebilir ihtiyacımız kalmadı dediğimin için beni inanılmaz bir buhrana sokup pişman eden adam belkide efsane olucaktı bizde affet bizi reyiz günü birlik sevdalara kandık bejekeyi duman edişini psv'ye attığı golü unutamam...

Bizde iyi dikis tutturmustu. İlic'ten daha kaliteli Lincoln-Elano-Misimovic'ler geldi hepside saman alevi gibi bir anda söndü. Aslında hersey kalite değil. Misal Necati, bizim ayarımızda bir topcu demessin ama bizde cok iyi oynuyordu..Bu tarzda adam buldunmu bırakmıcan..

Çok iyi 2 ye birler yapıp 6 pastan goller atan terbiyeli adam gibi adam unutulmaz bir bjk maçı vardı seni hiç unutmucaz reis.

Sasa İlic,Lincoln,Ümit,Necati,Song,Linderot... gibi topçulardan gereken verimi çeşitli sebeplerden alamadığımıza çok üzgünüm.

Bunlar Galatasaray'da +4 sezon daha fazla forma giymeyi hakeden oyunculardı. Yani Necati ilk geldiği sezondan itibaren hiç ayrılmayacaktı keza Ümit öyle sonra Lincoln'e gerekli ortam sağlansa coştururdu.
İyi isimler transfer ettik ama gerekli verimi alamadık.

Üst Alt