#22 Saša Ilić - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Saša Ilić

Cevap: #22 Saša Ilić

Vay iliç biraz önce lig tv iliçin 10 golünü gösterdi, nedendir bilmiyorum heralde kan çekiyor eskiden seydiç hosiç simoviç pekazi, son zamanlar iliç misi bana hep sempatik geldiler, iliç ama bir başkaydı, malesef parasını alamadığı için bir antemanlık boykot nedeni ile adnan efendi tarafından gönderildi, bu akşam yine o güzel golleri hatırlamak güzeldi.

Oyundan yeni çıkmıştı, sırtı sahaya dönük eşofman üstünü giyerken gol oldu. O da zıplamaya başladı sevinçle sarıldı arkadaşlarına. Tertemiz insandı, onu hakediyorduk.

Saša Ilić müthisdi ya hele o besiktas macinda 2 1 yenikken 2 gol attigi 3 2 kazandigimiz maci hic unutmam

[video=youtube;l4XvrIIhSkk]https://www.youtube.com/watch?v=l4XvrIIhSkk&feature=related[/video]

şu gole amma sevinmiştim ya ..

ofk belgrad maçını izlemeye gelmişti "Galatasaray'dan ayrılmak hayatımın en büyük pişmanlığıydı , çok pişmanım ayrıldığıma " demişti.

Şu an İlic'in attığı 10 golü gösteriyorlar Lig Tv'de.Dikkatimi çeken attığı çoğu golde yaptığı pres sonucu kaptığı topları dağıtıp yaptığı çapraz koşular sonucu atıyor gollerini,yararlı futbolcuydu gerçekten.

Galatasaray'da oynayacak bir oyuncu degildi, zaten bizden once Partizan, bizden sonra Red Bull Salzburg ve tekrar Partizan'da oynamis.

Üst Alt