#22 Saša Ilić - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Saša Ilić

Cevap: #22 Saša Ilić

3-2 lik bjk maçından sonraki SABAH gazetesinin manşeti hala gözümün önündedir....

SASA DEĞİL PAŞA İLİC

Lincoln yerine bu adamı sahiplenelim hep beraber. Lincoln dönsün, üşüyoruz reis diyenlere inat, ÜŞÜYORUZ SASA REİS! :D

İlic'de kötü değildi ve kötü diyecek birisi yoktur sanırım. Bu ayrımcılık yapma çabası nedir aynı takım içinde? Lincoln'de, İlic'de Galatasaray'a katkı olarak Elano'dan 100000 kat daha çok şey katmışlardır, inkar eden zaten bu takımı tutmasın.

Biraz önce televizyonda Beşiktaş'a 1 dk içinde attığı 2 golü gösterdi. Ilic reis :tiphat:

59 maçta 22 de golü vardı.

Bu adam niye gitti ben bi türlü anlam veremedim.

Keita'nın gitmesi gibi saçma oldu.Verim aldığımız adamı niye yolluyoruz ki ?

59 maçta 22 de golü vardı.

Bu adam niye gitti ben bi türlü anlam veremedim.

Keita'nın gitmesi gibi saçma oldu.Verim aldığımız adamı niye yolluyoruz ki ?

benim hatirladigim kadariyla ilic k.erciyes macinda rakip takimdan bi oyuncuya dirsek atmisti.Mactan sonrada adnan polat aciklama yapip böyle oyuncularin kulübümüzde yeri olmadigini söylemisti ...

Beni Galatasaray'ın her maçını izlemeye sevk eden adamdır kendisi, verkaçları, kale etrafında bir maestro olması, sade ve sempatik bir adam olması kendisine hayran bırakmıştır beni.Necati, Ümit Karan ve Hakan Şükürle çok iyi anlaşıyordu.

10 yıl 20 yıl geçse de o şampiyonlukla,attığı gollerle ve gözlerinde hırsla hep kalbimizde yer alacak kendisi.

22 Sasa Ilic!

324gx9.jpg

iyi ki zamanında gitmişsin yoksa bu taraftar sanada hakaret eder senide ıslıklardı iliç..

Üst Alt