#23 Emre Akbaba - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son maçlarda Taylan'ı kullandığımız görevde muazzam iş yapar sağlam bir Emre Akbaba umarım böyle hazırlık maçlarında kupa maçlarında filan süre alarak lig maçlarında sonradan oyuna girerek formunu yakalar bir an önce

Ama beklediğimden çok daha iyi döndü be Emre, 2 tane çok kritik sakatlık yaşadıktan sonra hem bu kadar kısa sürede hem bu kadar iyi döneceği aklıma gelmezdi

Geri dönmeyi de çok istedi. Umarım daha fazla göz olmaz nazar değmez.

Beklentilerim minimalize durumda ligdeki maçlarda sonlarda 20 dakika görev verelim 1-2 gol atıp 1-2 puan kazandırsın okeydir benim için.

Bundan sonra şansın yanında olsun. Bu kadar şansız bir futbolcu hakediyor. Yeterli, yetersiz bu tartışılır ama hayalini kurduğu formayı giydiğinden beri kırılmalar ile uğraştı.

EN7esaEX4AEBiii

Tam da kendisine uygun olan seviyedeki takıma gol attı diye yine Messi ilan edilmiş.
Bu vitaminsizden yüksek performans beklemeyin.
Şimdiden önümüzdeki sene uzatacagi sözleşmeyi düşünmeye başlamıştır bile.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Cok iyi topcu demiyoruz zaten ama Emre akbaba her zaman skor.katkisi veren bi adamdi dogru durust oynamadiginda bile duzenli oynasa ligde 10 golu rahat gecer birde soyle bisey adamin ayagi kirilmis cikmis ilk macinda fena denilmeyecek duzeyde futbol oynamis gol atmis biraz mutlu ulup umitlenecegine biseyler anlatma derdinde ben anlamiyorum boyle insanlari.

Cok iyi topcu demiyoruz zaten ama Emre akbaba her zaman skor.katkisi veren bi adamdi dogru durust oynamadiginda bile duzenli oynasa ligde 10 golu rahat gecer birde soyle bisey adamin ayagi kirilmis cikmis ilk macinda fena denilmeyecek duzeyde futbol oynamis gol atmis biraz mutlu ulup umitlenecegine biseyler anlatma derdinde ben anlamiyorum boyle insanlari.
Köprüden önceki son cikisi almadigi icindir onun tepkisi

Hem Emre Akbaba hem de Jesse Sekidika ikilisinin bir an önce takıma adapte olması çok önemli bence, Taylan'ı kullandığımız görevde arayıp da bulamayacağımız adam Emre Akbaba'dır sürekli ceza sahasına girer çıkar koşu dener Falcao'ya yakın oynar golü ister zorlar en önemli özelliği bu adamın. Jesse'ye gelince bence dün verdiği sinyal çok önemliydi 25-30 dakikada ayağına gelen topları olumlu kullandı kolay kolay top kaybetmedi top çaldı sıfıra indi 2 kere çok güzel biri yerden Emre'ye asist diğeri Adem'e havadan jilet gibi orta kesti, tamam forumun genel beklentisinin aksine öyle Adama Traore kadar hızlı bir adam değil ama bayağı tempolu rakibi delebilecek bir oyuncu Sekidika benim gördüğüm kadarıyla

Tam da kendisine uygun olan seviyedeki takıma gol attı diye yine Messi ilan edilmiş.
Bu vitaminsizden yüksek performans beklemeyin.
Şimdiden önümüzdeki sene uzatacagi sözleşmeyi düşünmeye başlamıştır bile.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!
La Ahmet reis, Messi ilan eden yok. Sadece 2 kere kısa süreyle ayağı kırılan bir futbolcu(Galatasaray futbolcusu) ilk maçında böyle gol attığı için şans dileklerimizi sunuyoruz. Bazen abartıyor gibisin.

Emre Akbaba, Rize ile deplasmanda oynanacak Türkiye Kupası maçında, tam 249 gün sonra aynı yerde, aynı statta formasına kavuşacak.

umarım oynamaz.

Üst Alt