#23 Emre Akbaba - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendisini hiçbir zaman çok beğenmedim iyi oyuncu ama woww dedirtecek birisi değil.sakatliktan nasıl dönecek bakalım benim umudum yok açıkçası o bölgede sakatlık geçirmeden önceki emreye bile güvenmem ki sakatlıktan sonrakine güveneyim

Ben verilen 4 milyon Euro bonservise kizsam da, beni en cok rahatsiz eden konu verilen 2 milyon Euro garanti maas.

Kendini avrupada kanitlamamis tum Turk futbolculara verilecek maksimum ucret 500 bin euro garanti arti 500-1 milyon euro bonuslar olmali.

Here Emre gibi bir oyuncu icin bu miktar 250 bin Euro arti 750 bin euro performans civari olmali.

Sanirim geldiginde 26 yasindaydi ve bir tane goze batan sezon oynadi. 22 yasinda 2 cok iyi sezon oynamis olsa tamam diyecegim ama bu tip transferler sacma.

Bu bize ders olsun diyecegim ama umidim yok...

Bu arada Emre yanlis transfer degil, verilen tutar yanlis.

Kendisi karakteri ve yaşam tarzıyla Sinan Güler’den sonra herhangi bir Galatasaray takımımda kaptan olmaya layık ilk kişi ki Sinan denen gebeş taraftarımız olmasına rağmen para için fenere gitti bu tam tersi düşünün ayağını iki kez kırdırıp fenere rest çektiği için bile ışılı Sinan’ı ardayı Selçuk’u üst üste koyar 3le çarpar... her kuruşu helal
Işıl Albene laf ettirmem birader

İşıl Aben has galatasaylidir. Suçu neymiş
Üçlük atamaz, en kritik anlarda eli titrer, top çalmayla guard olunmuyor bu bir...

Yıllarca takımın bütçesini somurdu hep yerli ve milli kontenjandan bu iki...

Yeniçeri karakteri var hemen bir network kurup arkasını sağlama alıyor galatasaraylıya ait olmayan hasletler tıpkı hakan şükür bu üç...

Konuşmasını bilmiyor, iki kelimeyi bir araya getiremiyor hala ergen gibi heyecanlı galatasaray kaptanına yakışmayan hal ve hareket tarzına sahip bu da dört :( Gitsin artık...

Üçlük atamaz, en kritik anlarda eli titrer, top çalmayla guard olunmuyor bu bir...

Yıllarca takımın bütçesini somurdu hep yerli ve milli kontenjandan bu iki...

Yeniçeri karakteri var hemen bir network kurup arkasını sağlama alıyor galatasaraylıya ait olmayan hasletler tıpkı hakan şükür bu üç...

Konuşmasını bilmiyor, iki kelimeyi bir araya getiremiyor hala ergen gibi heyecanlı galatasaray kaptanına yakışmayan hal ve hareket tarzına sahip bu da dört :( Gitsin artık...
Sen basketbol izlediğini emin mısın Isocum. Kız kadın basketboluna damgasına vurdu her mac neler yaptığı ortada. Geçen sene fenere 22 sayı attı kaç tane 3 lük soktu. Hal ve hareketlerini niye beğenmiyorsun onuda anlamadım ama neyse

Sen basketbol izlediğini emin mısın Isocum. Kız kadın basketboluna damgasına vurdu her mac neler yaptığı ortada. Geçen sene fenere 22 sayı attı kaç tane 3 lük soktu. Hal ve hareketlerini niye beğenmiyorsun onuda anlamadım ama neyse
Ben de Botaştan bu yana bahsediyorum üçlük yüzdesi en düşük guard ligde ki bu sezondan bahsetmiyorum genel olarak öyle... Bu bilinen bir şey... Top çalmada mahir o kadar... Stresliyken oyun kuramaz...

Senin Işıl Alben ile kişisele dönüştürdüğün bir meselen vardı galiba. Ondan eleştirip duruyorsun
Sen milli sporcusun forum üyesini attırmak ne demek ne var yani biri de eleştirsin kaç yıldır post atmıyorsun biri iyi ki bir şey dedi diye utanmadan talimat veriyorsun. Galatasaray platformlarında yaşadığım iki dandik mevzudan biriydi diğeri de uğur karakullukçu denen gebeş hala daha hayatımda hiç affetmeyeceğim diyor benim yüzümden sözlükte yazmayı kesti dediğim de karısının gözünü doyurmak için fenerli ve beşiktaşlı nikah şahitleriyle objektif takılmaya çalışıyor sen bas galatasarayın üstüne dedim nasıl soktuysam unutamıyor babama anama küfür etti ceza almadı sonra da bu adamı neden bu kadar çok beğeniyorsun entryleri hep gündem diye yazıp küsüp gitti duruyor hala hayır mal zaten ben bir hafta sonra uçuruldum :) çocuk zihinli bunlar ergen irileri...

Rize deplasmanında oynatmanın sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Mümkünse ilk maçını Arena’da oynasın.

Orada sakatlandı çocuk. Kabus gibi geçen o günü (Emre için) tekrar hatırlatmaya gerek yok.

Üst Alt