#23 Emre Akbaba - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk 11 oyuncusu değil ama kenardan gelip katkı verebilecek biri iç sahada. Zor sakatlıktan sonra yine iyi bile sayılır. Seneye fikir sahibi olunabilir tam olarak.

EUTS9n3WAAEIlIJ

Takımda bu seneki performansıyla gelecek sene takımda ilk 11 düzeyinde forma bulmayı en çok hak eden yerli oyuncu Ömer Bayram'dır onun haricinde kalan 8 haftalık performansıyla kendini gösterirse Emre Akbaba'dır

Ben Emre Akbaba 'nın kalan 8 haftada kritik anlarda sahneye çıkacağına inanıyorum

Oyuncunun yere düşmesi güçle değil daha çok dengeyle alakalıdır.

Emrenin fiziği hep iyidi kasların belirgin olması yanıltıcı olabilir. Asıl sıkıntısı denge problemi var.
Buna katılıyorum ayakları yere sağlam basan bir oyuncu değil Emre bunun fizikle çalışmakla pek alakası yok Pes'de Fifa'da Balance dediğimiz olay

Bunun en net örnekleri Fraser ve Verratti ikilisini söylerim, Fraser o ufacık fiziğiyle EPL'de ciddi fark yaratıyor aynı şekilde Verratti kendi cüssesinin iki katı orta saha oyuncuları karşısında üstün çıkabiliyor

Buna katılıyorum ayakları yere sağlam basan bir oyuncu değil Emre bunun fizikle çalışmakla pek alakası yok Pes'de Fifa'da Balance dediğimiz olay

Bunun en net örnekleri Fraser ve Verratti ikilisini söylerim, Fraser o ufacık fiziğiyle EPL'de ciddi fark yaratıyor aynı şekilde Verratti kendi cüssesinin iki katı orta saha oyuncuları karşısında üstün çıkabiliyor
Core dediğimiz bölgeyi güçlendirmek lazım dengeyi daha iyi sağlayabilmek için.

Üst Alt