#23 Emre Akbaba - Sayfa 161 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizimle daha ismi bile geçmiyorken gelmesini isteyenlerdendim.
Lakin yaşadığı o 2 sakatlık her şeyi mahvetti maalesef. Gayet de iyi başlamıştı oysa ki.
Pandemi arasından herkes gibi o da rezil bir şekilde döndü. İnşallah seneye iyi bir performans verir.

İlk 10 dakika Falkoa'ya attığı topu Falkoa gol yapsa belki de rahat alacaktık maçı. Bir de Saracci'yi kaçırmıştı ilk 10 dakikada. Sonra da görünmedi sahada.

en ufak temasta dağılıyor. bu şekilde işi zor.

golcülüğü var ve bu sayede fayda sağlayabilir ama bunu yapması için takımın onu taşıması gerekiyor. etliye sütlüye bulaşmadan ceza sahasına ekstra olarak girip iş görebilir.

fakat bizim takımda bu tip taşınması gereken oyuncu sayısı çok fazla. feghouli, falcao hatta seri

bu kadarını bir takım kaldırmaz. sahada en fazla bir tane böyle topçu olmalı. hagi gibi mesela. o takımda 2 tane hagi olsa takım daha yetenekli olurdu ama top oynar mıydı tartışılır.

Hoca ilk geldiğinde sağ iç oynatırken bir bildiği varmış yalnız. Pamuk helva gibi adam. Kalacaksa mümkün mertebe o pozisyonda değerlendirilsin. Hem çekip orta yapar, hem şut atar. Fiziği zaten trajikomik de tekniği de bu ölçekte takımda 10 numarayı kaldırmak için yetersiz görünüyor.

Üç sene için verilen toplam 10 milyon Euro...

Zaten yazmıştım bu rakamlara almak doğru değil. Gol veya asist yapmadığı maçlarda ortadan kaybolur ciddi eleştirilir demiştim. Nitekim bu oluyor... öyle maça hükmedecek, ağırlığını koyacak kapasitesi yok.

Üst Alt