#23 Emre Akbaba - Sayfa 288 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yok Metin Oktay, yok Cimbomun çocuğu falan filan...

Daha UEFA kadrosunda olmasına tenezzül edilmeyen herife milyonlar verip bir de sözleşme uzattılar. En az Falcao kadar zarar verdi kulübe. Hatta Falcao bile en azından oynadığı 2 maçta 1 gol ortalaması tutturdu. Bu ise en kritik anda kaçırdığı penaltı ve oynadığı topla şampiyonluktan etti. Ömer Bayram'ı falan ıslıklayacaklarına esas bu ve bunun gibileri topa tutmak gerek.

Yok Metin Oktay, yok Cimbomun çocuğu falan filan...

Daha UEFA kadrosunda olmasına tenezzül edilmeyen herife milyonlar verip bir de sözleşme uzattılar. En az Falcao kadar zarar verdi kulübe. Hatta Falcao bile en azından oynadığı 2 maçta 1 gol ortalaması tutturdu. Bu ise en kritik anda kaçırdığı penaltı ve oynadığı topla şampiyonluktan etti. Ömer Bayram'ı falan ıslıklayacaklarına esas bu ve bunun gibileri topa tutmak gerek.
Emre Tasdemir ve Emre Akbaba'nin bu takimda forma giyme ihtimali %1 bile olmamasina ragmen sözlesme uzattilar. Giresun muhtemelen Tasdemir'in parasini %100 cebinden ödemiyordur. Her türlü zarar. Bu sene kurtulduk ama sezon bittiginde yine dönecekler ve 13 milyon TL civari toplamda para alacaklar.

Nefret değilde futbolunu beğenmediğim yaziyim

Omer Bayram
Akbaba
Fatih Öztürk
Diagne
Oğulcan
Yedlin
Arda
Emre Kılınç
Feghouli
Babel

İnanın iyi bir hoca olsa özelliklerine uygun görevler vererek, doğru yerde doğru şekilde oynatarak bunların çoğundan yüksek katkı alır
Feghouli, Diagne, E.Kılınç, Yedlin hatta Arda, Babel ve Ömer’den bile katkı alırsın

Ama tartıyorum, biçiyorum, hayal etmeye çalışıyorum, Akbaba’yı hiçbir mevkiye hiçbir göreve koyamıyorum
Bir de Fatih Öztürk, bunda da yine bile bile lades yapıldı
Paşa’yı nerdeyse düşürüyordu, yedek kalınca adamlar şahlanıp dünyanın puanını aldılar
Biz gittik bunu aldık, yetmiyor gibi bu dururken Okan Koçuk’u gönderdik

İnanlır gibi değil

keşke gönderilmese kalsa bizim için çok fedakarlık yaptı ve özellikle şu zamanda yerli futbolcu çok daha önemli hale geldi

giphy.gif

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Üst Alt