#23 Emre Akbaba - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Abartildigi kadar cok kotu degil. Bu sene idare etsin. Seneye cok daha guclu olacaktir. Bir forvet gibi gol sezileri var. Illaki faydali olacaktir

emre anadolularda boy gösterip birden bire ligin en zirvesinde takimda boy göstermesi arti cl gibi bir ligde biranda kendini bulmasi, herkesi taraftar olarak heycanlandirdigi gibi, kendiside ayni heycagini hisetmistir, ayrica emre kanatda oynamadigi halde hocasinin istegi dogrultusunda görevini kismen basardi, dikkat ederseniz linnesi yardimlariyla cok rahatlatti fernandesi durdurmak cok zor. onlara ragmen 3 goldede katkisini koydu. mükemmelmiydi hayir degildi ama emre cabasiyla taktiri hakediyor.

yürüyen ortada ne yaptigini anlamadigimiz belhanda hakkinda ise her elestiriye katiliyorum...

kullandığı acaip korner sonrası ndiaye'nin kırmızı görmesine sebep olması bir de penaltı dışında maçın geneline bi etkisi yoktu sanki...

çöp möp ama 3 goldede bu adam var

bence alanya-gs ilişkilerinden dolayımıdır nedir yaz kampında yatmış gibi geldi bana. güçlendikçe gerçek emreyi izleriz gibi geliyor

o kaptirdigi top tam bir rezaletti, fiziken cok zayif kalıyor, kanatta da oynayamiyor, hoca nasıl o kadar uzun süre dayandı anlamıyorum, belhanda'yi oyundan alıp, emre'yi oraya kaydirmaliydi

emre o kadar katkili degildi, ama suc Fatih Terim in dir, nedir bu belhanda icin, adami Sag Kanat yapmak? Bunu Sneijder zamaninda da, sol kanata hapse ederek yapmisti... cidden anlamiyorum, kanat diyorsan, takimda Sinan-Feghouli ve Onyekuru var, ne diye yavas olan adami kanat oynatiyor?

Biraz sabir beyler, sonucta oynunu oynuyor katkida bulunuyor.
Biraz daha tempoya ayak uydurmasi lazim. biraz daha kendine guvenerek cok daha etkilik gosterecegine eminim.

Ligin ilk yarisini alismak icin cabaliyacaktir... belki son maclara dogru kendini daha rahat bulur ve ligin ikinci yarisinda lige damga vuracagini dusunuyorum.

Takimi tek basina sirtliyacak bir oyuncu degil ama buyuk bir katki katacagindan eminim.

Yetenekli ve gole yakın bir adam, yararlı olacağından eminim ama boş vakitlerinde gymden çıkmasın ve üst vücut çalışsın. Çok zayıf ve bu şekilde yeteneğini göstermesi imkansız özellikle CL'nde.

fizik olarak zayıf dogru peki bu adamı neden ısrarla yanlıs yerlerde oynatıyor emre kanatmı ? elestirirken biraz adil olmayı ögrenin önce

Kanatta kullanmak verimini düşürür bu bir gerçek. Bir Rodrigues, Onyekuru gibi atletizm avantajı yok. Özellikle CL gibi bir organizasyonda sürekli git gel yapması gerekir. O zaman da hücumda etkisiz kalacaktır. Topsuz oyunu iyi, gol pozisyonlarına çok kolay girebiliyor. Bu da önemli bir meziyet. Kanatta oyuncu kovalatmak yerine bundan yararlanmaya odaklanmak lazım.

Kesinlikle 11 seviyesinde değil oyun şeklini mi değiştirir bizmi ona uygun bi oyun kurgularız ne yaparız bilmiyorum.
Sinan Gümüş Vol 2 - rakip hücumdayken 10 numara refakat ediyor omuz omuza mücadele de sinanın yarısı kadar güçlü,ha herzaman golün pozisyonun içinde gole yakın oyuncu ama bunlar yetmez ha az koşsa daha çok sevineceğim derim ki yav koşsa toplayacak kondisyon çalışsın falan ama sorun oda değil.
Loko maçında sağ tarafımızın per perişan olmasında Sağ stoper donk ve sağ kanat Emre'nin muazzam katkısı var.

E tüm bu dediğimin üzerine kanatta neler yaptığını söylerken 10 numara gibide oynayamıyor bu yüzdende ilk dediğim cümleye geliyoruz.

Üst Alt