#23 Emre Akbaba - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takımın hücumda iş yapan tek adamı şu ana kadar Emre Akbaba 'ydı en azından maçın başlarında öyleydi sonra tüm takım hücumda düştü resmen

Bunu söylemekten dilimde tüy bitti ama artık fizik olarak güçlenmesi şart Emre 'nin özellikle Şampiyonlar liginde iş yapmak istiyorsa ...

Hala daha yerde senin ben fizik mizik hikaye bunun mentalite bozuk ben bu kadar düşen biri hatırlamıyorum son yillarda

Bu herifi eleştirdim diye(!) kuş damgası yedim. Belhandanın yapamadığı ne yapıyor bu arkadaş? Çifte standart uygulamayın. Futboldan anlayan insan topu ayağına aldığında, al ver yaptığında bile kalitesi anlayabilir. Bildiğiniz çöp arkadaşlar. Belhanda bunu top diye oynar.

Bu herifi eleştirdim diye(!) kuş damgası yedim. Belhandanın yapamadığı ne yapıyor bu arkadaş? Çifte standart uygulamayın. Futboldan anlayan insan topu ayağına aldığında, al ver yaptığında bile kalitesi anlayabilir. Bildiğiniz çöp arkadaşlar. Belhanda bunu top diye oynar.
Onlar 12 13 yaşında 7 24 PC başında takılan çocuklar dikkate alma

Bir takım 10 numarası kadar takımdır.
Anadolun copunu getirip sisirirsen böyle gelenden geçenden 3-4 yersin.
Ayakta duramayan ve pas vermeyi bilmeyen 10 numara olmaz.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Skor 3-0 dakika 90 Emre Akbaba hala pasların şiddetini ayarlamayı beceremiyor

Maç boyu hep aynı şeyi yaptın be Emre. Maçın başında bu kadar iyiyken geri kalanında bu kadar kötü oynamayı nasıl becerdin ?

Masallah belki emere icin ne forvet nede stoper alabildik. Dedik eger elinde belhanda varsa gönderemiyorsan emre lükse kaciyor iste. Bize gelmek istiyorduysa devre arasi anlasilirdi veya sezon sonu bedeva alirdik. Gittik 4 milyon gömdük adama cok daha lazim olan forveti ve stoperi alamadik para kalmayinca. Bunu ancak albayrak becerir

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ulan bu adamı Belhanda gibi bir saf yetenekle nasıl karşılaştırıyorsunuz? Feghouli de Belhanda da bu takımın 11 ine kafadan yazılacak 2 isimdir yetenek düşmanları

Üst Alt